Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


8 czerwca: Polska - Grecja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A)
#11
Niestety po tym meczu doskonale widać, że nasi piłkarze:
a) kompletnie nie są w formie i nie mają kondycji - sił wystarczyło im tylko na pierwszą połowę, a w drugiej połowie już ledwo biegali, zamiast wykorzystać początkową przewagę liczebną;
b) nie mają żadnej strategii gry - tzn. na papierze strategię pewnie mają, tylko nie potrafią zrealizować jej założeń na boisku, co widoczne było szczególnie w drugiej połowie. O ile do defensywy nie mam się o co przyczepić, to ofensywa kompletnie leżała moim zdaniem - nikt nie wiedział do kogo podawać, zawodników notorycznie nie było na swoich pozycjach, napastnik w głębi pola, skrzydłowi w ogóle nie wiadomo gdzie, masakra... To właściwie cud, że Lewandowskiemu udało się strzelić tę bramkę.

Poza tym uważam, że czerwona kartka Szczęsnemu się nie należała, nie wiem, o co temu sędziemu chodziło, ja tam faulu się nie dopatrzyłam, no, może najwyżej na żółtą kartkę. W ogóle sędzia non stop dopatrywał się naszych fauli i odgwizdywał rzuty wolne dla Greków, dla nas bardzo rzadko, choć parę razy nam się należało.
Przemek Tytoń pomimo swojego zaskoczenia, że w ogóle zagrał w tym meczu, poradził sobie świetnie broniąc karnego.

Generalnie zaskoczenia nie było.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości