Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


8 czerwca: Rosja - Czechy (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A)
#1
W piątek 8 czerwca o 20:45 w TVP2.


Podsumowanie meczu

Wynik
Rosja 4:1 Czechy
Zwycięstwo Rosji!

Bramki
15' Alan Dzagoev (Rosja)
24' Roman Shirokov (Rosja)
52' Vaclav Pilar (Czechy)
79' Alan Dzagoev (Rosja)
82' Roman Pavlyuchenko (Rosja)

Mecz rozegrano na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.
Sędziował Howard Webb (Wielka Brytania).

____________________

Jak Wam się podobał mecz?

Moim zdaniem reprezentacja Rosji grała rewelacyjnie, w niemieckim stylu - widać było, że mają plan i konsekwentnie go realizują. Byli świetnie zorganizowani, nieubłaganie szli do przodu i kompletnie rozbroili Czechów, którzy od początku tylko bezładnie biegali po boisku i próbowali powstrzymać rosyjską maszynę.

We wtorek my gramy z Rosjanami - strach się bać? ;)
  Odpowiedz
#2
Mecz mi się spodobał chociaz nie wygrał mój faworyt...
Ale Czechy też bardzo piękny football pokazały, chociaż przegrali ;/
  Odpowiedz
#3
Rosja mnie zaskoczyła swoją grą. Aż się boje pomyśleć co będzie we wtorek.
Czesi też mnie zaskoczyli, niestety z tej gorszej strony. Myślałem, że lepiej to zagrają.
Nie spodziewałem się takiej gry ze strony Rosjan. Obstawiałem remis.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#4
Rosja zagrała przepięknie.
Cech nie miał szans w tym meczu się wykazać.
Było to dla mnie ogromne zaskoczenie gdyż obstawiałem zwycięstwo Czechów.

Niestety kibicie z Rosji nie popisali się na 'afterparty' atakując ochronę we Wrocławiu...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości