Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


9 czerwca: Niemcy - Portugalia (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B)
#1
W sobotę 9 czerwca o 20:45 w TVP1.

Wprost nie mogę się doczekać tego meczu. Obie drużyny to jedni z faworytów Euro 2012 i jestem pewna, że obie zaprezentują nam piękną grę na najwyższym, światowym poziomie.

Mam mieszane uczucia, bo obie reprezentacje bardzo lubię, obie grają świetny futbol, choć skrajnie różny, ale jednak skłaniam się ku moim ukochanym Niemiaszkom (choć bez Ballacka) i to im będę dzisiaj kibicować. W ogóle mam nadzieję, że zdobędą w tym roku puchar. :)

Obstawiam 2:1 dla Niemców. Dwie bramki strzeli Podolski, a dla Portugalii - Ronaldo.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Niemcy 1:0 Portugalia
Zwycięstwo Niemiec!

Bramki
72' Mario Gomez (Niemcy)

Kartki
13' Hélder Postiga (Portugalia)
43' Holger Badstuber (Niemcy)
60' Fábio Coentrao (Portugalia)
69' Jérôme Boateng (Niemcy)

Mecz rozegrał się na stadionie Arena Lwów.
Sędziował Stephane Lannoy (Francja).
  Odpowiedz
#2
Portugalia w meczach towarzyskich bardzo zawodziła więc możliwe jest znaczące zwycięstwo Niemców. Osobiście jestem za Portugalią w tym meczu lecz stawiam na wynik 3:1 lub wyżej dla Niemiec.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Jeee! Bardzo, bardzo się cieszę z wygranej Niemiec, choć moje przewidywania co do wyniku się nie sprawdziły. ;)

To był bardzo dobry mecz, dynamiczny, dużo było ciekawych sytuacji i akcji podbramkowych, było na co popatrzeć. Obie drużyny zagrały świetnie, szkoda tylko, że nie zobaczyliśmy więcej bramek.
  Odpowiedz
#4
Tak mecz był bardzo emocjonujący lecz brakowało wykończenia akcji podbramkowych. No cóż zwycięstwo Niemiec raczej zasłużone choć te dwie poprzeczki dają wiele do życzenia, a ostatnie 15 min meczu zdecydowanie dla Portugalii:)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Zawiodłem się na Portugalii. Spodziewałem się, że będą problemy z reprezentacją Niemiec, ale na tą jedną wyrównującą bramkę czekałem do samego końca.
Portugalia zmarnowała dużo szans na strzelenie choć jednej bramki oraz zabrakło trochę szczęścia... mam tutaj na myśli poprzeczkę i piłkę na linii bramkowej.
Mecz dobry, pozostaje pogratulować drużynie Niemiec i liczę na to, że oba te zespoły wyjdą z grupy.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości