Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


AMD Ryzen - co myślicie?
#11
perla86 Q6600 został wprowadzony w 2007 roku to raz, a dwa nie napisałeś nawet do jakiego procesora od AMD porównujesz(bo chyba nie do Ryzena wprowadzonego 10 lat po premierze tego Q6600).
  Odpowiedz
#12
PHENOM X4 9850 NIBY ma troszke niższe wyniki a miałem i ten i ten i Uwierz AMD spisuje się lepiej w wydajności systemu daje słowo miałem i q6600 wierzę że i teraz względem prawdziwej wydajności intel i AMD w stosunku porównując ceny AMD można kupić Bardzo przyzwoity w stosunku co do ceny intela
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości