Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Abel Korzeniowski, polecam.
#1
Wrzucam kilka moich ulubionych utworów wspomnianego w tytule wątku polskiego kompozytora. Jestem pewien, że wielu się spodobają. Jak oceniacie jego twórczość? Dla mnie kolejny geniusz, którego słucham do kolekcji. 
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
#2
Jak zobaczyłem nazwę tematu to od razu na myśl przyszedł mi serial Penny Dreadful/Dom Grozy.
Muzyka świetna, świetnie się komponuje z klimatem serialu, który zakończył się na 3, jak dla mnie dość równych sezonach.
[Obrazek: aG8bM6P.png]


  Odpowiedz
#3
No serialik bardzo dobry, niebywale klimatyczny i oryginalny, nie przypominam sobie takich, a muzyka po prostu niesamowita.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
#4
:) 

Abel Korzeniowski - Dance for Me Wallis...
https://www.youtube.com/watch?v=YxO1csWNKmg
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości