Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Abonament radiowo - telewizyjny?!
#31
A zauważyliście, że w Telewizji Polskiej, jeśli zapowiadają, że jakiś program/serial/film ma się zacząć powiedzmy o 20, to w 99% przypadków zaczyna się o 20:03, 20:04... NIGDY o czasie! Poza tym niby nie puszczają w trakcie filmu reklam, ale już różne programy (choćby często kabarety) dzielą sobie na pół albo na trzy części i pomiędzy nimi reklamy puszczają już bez przeszkód. Na Polsacie, czy TVN-ie wprawdzie katują półgodzinnymi reklamami w środku filmu, ale nie robią człowieka w jajo, jak TVP.

W TVP oglądam jedynie kabarety i 1 z 10 na dwójce, bo to moim zdaniem jedyny sensowny teleturniej w całej telewizji. No dobra, jeszcze mecze, ale i tak dla mnie to o wiele za mało, żeby płacić im haracz w postaci abonamentu.
  Odpowiedz
#32
Nie pamiętam aby z mojej rodziny ktoś się przejmował abonamentem.
Od dawien dawna jest podłączona kablówka za którą płaci się niewielkie pieniądze.

Ja osobiście zrezygnowałem z telewizora jakieś 4 lata temu.
W moim pokoju stoi komputer (meble też) i nie odczuwam potrzeby
skakania po kanałach itp. Oczywiście zdarzy się tak, że jestem u kogoś
i popatrzę w ekran TV z czystej ciekawości.

Ale nie powiem czasem trzeba mi sporo tłumaczyć jeżeli chodzi o jakieś
programy ponieważ jestem daleko z tyłu w tych sprawach.
Na szczęście brak TV czyni mnie wolniejszym człowiekiem.
A ta papka w telewizorze po takiej absencji od TV jest dla mnie jaskrawa i bardzo widoczna.
  Odpowiedz
#33
Może by inni płacili jak by sie nie spóźniali jak mówi MissFuneral zawsze daja program ok 5 min po czasie.
  Odpowiedz
#34
Nikt prawie nie płaci w Polsce tego abonamentu, z resztą płacić praktycznie za oglądanie reklam to jest bez sensu. To jest jedna wielka nagonka na kasę !
  Odpowiedz
#35
Nikt prawie nie płaci abonamentu? To jakieś wymysły z sondażu własnego?
Inne telewizje nie spóźniają się z rozpoczęciem czasami ważnych programów? Pooglądajcie dokładniej inne telewizje. Nie będę sypał przykładami, wystarczy codziennie oglądać telewizję.
Bądźcie obiektywni, większość z piszących w tym temacie to ludzie młodzi albo bardzo młodzi, mają TV w domu, nie myślą i pewno nie wiedzą kto i dlaczego musi płacić abonament RTV. Poczytajcie sobie jak to jest załatwione w krajach Europy bardziej cywilizowanych niż Polska.
Prawda jest taka. Cyfra+, Cyfrowy Polsat, Ntv mają w swoich ofertach programy publicznej Tv. Płacą za umieszczenie tych programów w swojej ofercie. Niestety nie informują swoich abonentów o konieczności opłacania abonamentu pomimo tego że także z niego korzystają. Łatwiej jest nie podawać prawdziwych danych i oszukiwać abonentów niż napisać prawdę w umowie o świadczeniu usług.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości