Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


AdWords nie kłamie - "ksionszki do czytania"
#1
Z cyklu co ludzie wpisują w Google:


[Obrazek: AQ-1368999138.bmp]

Jak widać "ksionszki do czytania" są bardzo chodliwe, no w sumie do czego innego miały by one służyć. Chociaż z drugiej strony Ci, którzy tak zapytanie formułują pewnie palą nimi w piecach Haha

Czy spotkaliście się w AdWords z zapisem, który godzi w ludzką przyzwoitość? Kiedy ja zauważyła, że nowe proponowane frazy dla mojej witryny tak właśnie wyglądają - załamałam ręce Puknijsie
  Odpowiedz
#2
Wydaje mi się, że ci którzy wpisują takie frazy w wyszukiwarkę, szukają swojej pierwszej "ksionszki do czytania". Co za tym idzie, najpierw nauczą się czytać, dopiero potem pisać. Od niektórych nie można wymagać za wiele naraz. Cierpliwości ;).
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości