Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Algorytm odległości Levenshteina - ilustracja działania.
Witam, napisałem prosty program ilustrujący działanie algorytmu odległości Levenshteina. Napisałem ten program, aby ułatwić sobie zrozumienie dokładnej zasady działa tego algorytmu. Wszystkie informacje oraz link do pobrania znajdziecie tutaj: https://github.com/arkadiusz97/Levenshtein-distance
  Odpowiedz
Działa dobrze, aczkolwiek mógłbyś dodać przycisk automatycznie uzupełniający całość, bo przy trochę dłuższych słowach ciągłe przeklikiwanie przyciska "Next" jest męczące.

Odpowiedz
Robotox Dodałem opcję wyliczania wszystkich wartości w tabeli od razu. Aczkolwiek zostałem opcję śledzenia działania algorytmu przyciskiem "Next", bo głównym założeniem tego programu jest możliwość szczegółowego zobaczenia co ten algorytm robi z danymi krok po kroku. Oprócz tego teraz, gdy wciska się "Next", na zielonym tle są minimalne wartości jakie są wpisywane do kolejnej komórki(mogą być też dwie lub trzy takie same), na czerwonym większe sprawdzane wartości, a na żółtym ostatnia komórka, do której algorytm wpisywał dane.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości