Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Atak żmii - koniecznie musisz to zobaczyć
#1

* Film zawiera niecenzuralne słowa, nie jesteś zwolennikiem łaciny podwórkowej, nie oglądaj!!!
  Odpowiedz
#2
HAHAHAHAHAHA, najlepszy ten dziadek w kamizelce :D
  Odpowiedz
#3
Początkowo myślałem, że ten starszy Pan jedzie na kopach tego łysego Haha
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Na face-ie wszyscy się tym podniecają

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
#5
Idealny na poprawienie humoru.
Dzięki WazzUp :)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#6
Facet w kamizelce chyba chce stracić zęby, więcej tu leży niż ucieka.
Filmik mega nie ma co, niestety już go widziałem na faciebzdurze.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
Hmm, koleś speeda dostał :D
Stop pomagania!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Atak wielkiego Gołębia - Dla ludzi o mocnych nerwach Cassius 3 1 334 01.02.2014, 18:17
Ostatni post: B0hazard
Wink Nyan Cat - Ile wytrzymasz? Zobacz koniecznie! B0hazard 7 4 256 31.10.2011, 12:22
Ostatni post: Devil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości