Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Autografy
#1
Posiadacie jakieś Autografy znanych osób ?? Jeśli tak to kogo ?? :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Moja kochana rodzicielka zbierała kiedyś autografy znanych sportowców. Większość załatwiał jej mój przyjaciel, który jeździ z ringiem na wszystkie gale KSW i ma dostęp do znanych osobistości. W sumie to jego galeria na FB też wygląda pod tym względem ciekawie... Ma zdjęcia chyba ze wszystkimi znanymi osobami w Polsce, heh. Osobiście mnie to nie kręci i nigdy nie miałem bzika na punkcie autografów ;)
  Odpowiedz
#3
Posiadam niezwykle cenny autograf zajebiaszczego człowieka na moim dowodzie osobistym. Haha

Ogólnie zbieranie autografów miałoby dla mnie sens tylko w wypadku, gdy chciałbym na tym zarobić, bo ogólnie nie miły by dla mnie żadnej wartości, nawet gdybym takowy zdobył od Hansa Zimmera, którego zawsze marzyłem poznać. Sława ludzi mi ogólnie nie imponuje, najważniejsza jest twórczość i osiągnięcia, czy to sportowe, czy jakieś inne, wykluczając sławę.
  Odpowiedz
#4
Ja co prawda nie zbieram autografów w jakiś specjalny sposób, ale Kika mam^^ Pezeta, Małolata i Fokusa, a oprócz tego jeszcze mam autograf Marka Niedźwiedzkiego, Milana Furo(jeden z najlepszych graczy byłego Stoczniowca Gdańsk), Sylwii Grzeszczak i Libera^^
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#5
Ja tam mam Koszulkę z autografem Michała Kościuszko (Polskiego rajdowca), Arcymistrza szachowego Andreia Maksymenko. A tak ogólnie to nie zbieram.
  Odpowiedz
#6
Mam autograf Anny Dymnej, Ewy Błaszczyk, Artura Barcisia ;)
Mam jeszcze z 5 ale nie pamiętam czyich.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#7
No to czas abym i ja jako autor wątku sie pochwalił posiadanymi autografami ;) Otóż mam kilka oryginalnych płyt z imiennymi dedykacjami dla mnie na okładkach ;) Płyty o których mowa to:

Oliver Frank - Alles Klar!
Michael Wendler - Umbesiegt 2!
Leonard Schenker - Main Schonsten Geschenk.

Posiadam również:

- Zdjecie z Autografem Damiana Holeckiego ( Po za tym widać mnie na płycie DVD która jest do kupienia w sklepach muzycznych, Nagranie to koncert wykonawcy na którym byłem i mnie uchwyciła kamera)
- Zdjęcie z Olkiem Gordatem ( Aktorem który gra prokuratora w serialu TV W11)

No i Autografy przypadkowe Patricii Khazadi, Jorrgusa, Edwarda Simoniego. No to na tyle ;)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#8
Mój kolega ma zdjęcie z autografem Artura Szpilki :D.
  Odpowiedz
#9
Majki Jeżowskiej i Bogusława Kaczyńskiego Haha
  Odpowiedz
#10
Odświeżam. :P
Nie zbieram raczej, ale mam Majki Jeżowskiej :P, Kasi Nosowskiej, Farbenów, The Bill chyba też, kilku jazzmanów i pani Przemyk. Ach, gdzieś jeszcze miałam Grabaża z Pidżamy i Kozaka.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości