Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Avatar chomika azazelangel2000
#11
No ale bez przesady żeby za każdym krokiem Azazela robić nowy wątek :P
  Odpowiedz
#12
A czy ja powiedziałem ze to dobrze ? ;)

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#13
(12.12.2012, 19:41)zezima0 napisał(a): Myślę, że nikt poza azazelem nie wie. Ale teraz całkiem sporo powrzucał (np. gry na xbox'a) i ogólnie ma z chomika takie zyski, że wątpię, żeby przestał uploadować ;)

Może wiedział, miał przeciek że jego interes upadnie z dnia na dzień właśnie dzisiaj.
  Odpowiedz
#14
Czytaj UP !
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#15
Stawiam jednak na upadek biznesu wartego 100tys.zl miesiecznie. Jednym przyciskiem wlasciciela Chomikuj.
  Odpowiedz
#16
Stawiać to możesz koledze piwo ;)

Blachu się dowiedział, opisał sytuację, więc myślę, że dalsze dyskusje w tym temacie nie są potrzebne.

  Odpowiedz
#17
A co miał powiedzieć, to teoria i to teoria, obie przyobleczone we wstążkę.
  Odpowiedz
#18
(12.12.2012, 20:08)Blachu82 napisał(a): Więcej nie wiem bo nie wypytywałem.

Chyba skoro pisał/rozmawiał z Nim, to ma pewną informację, a Ty po prostu nabijasz sobie posty!

  Odpowiedz
#19
O niczym innym nie marzę niż o 100 postach na tym forum, klupnij się :D. Mam swoje zdanie i je wyrażam, mi mówił że to przez to i co? Kto normalny robi wstążki na chomiku jak umrze mu ktoś z rodziny? Trzeba być nieźle pogiętym :D. Zastanów się.
  Odpowiedz
#20
chomosapiens napisał(a):Trzeba być nieźle pogiętym Megasmiech. Zastanów się.

To może inaczej. Nic nie sugeruję, ale takie coś miało ostatnio miejsce, może to przypadek albo celowe działanie.
Umieścił wstążkę, narobił szumu wokół siebie. Wzrost odwiedzin chomika.
Zablokowali przelewy, zablokował reklamy w chr, kolejny wzrost odwiedzin, bo w sieci było głośno.
Zapowiedział blokadę chomika, wzrost odwiedzin.
Zapowiedział brak uploadu przez tydzień. Wstrzymał, jednak założył innego chomika gdzie trafił upload z jego chomika. Wyłączył chomikowanie, ale co z tego jak chomikowane od kogoś pliki mają sygnę pierwszego uploadera. Nagle wszyscy przechodzą na innego chomika i stamtąd pobierają. Tam punkty lecą i na główne konto.
Jestem ciekaw co teraz. Podejrzewam, że to konto pójdzie pod młotek i powstanie następne z uploadem zachomikowanym z głównego, ale to tylko podejrzenie. Wszystko co piszę wynika z obserwacji konta przez około 1 rok czasu, wiec to nie jest wyssane z palca. Na początku było 1 konto, potem dwa bo jedno było zablokowane, teraz działa ze zmienioną nazwą, ale nie ma plików.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Nie chcą się wysyłać duże pliki przez chomika na androida Arkadiusz Piotr 0 1 183 31.07.2017, 20:40
Ostatni post: Arkadiusz Piotr
  pobieranie folderów ze swojego chomika pandokti 1 4 311 16.11.2015, 08:56
Ostatni post: Mesajah
  Jak wypozycjonować swojego chomika odpłatnie? kubaszekr38 4 2 130 05.04.2015, 04:08
Ostatni post: szalony
  Wycena chomika 2mln punktów TylkoLegalnePliki 7 2 553 08.03.2015, 22:17
Ostatni post: TylkoLegalnePliki
  Odświeżenie chomika. MrPsycho 14 3 822 11.02.2015, 03:21
Ostatni post: Dennijs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości