Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Azazelangel2000 - kasuje konto
#21
Z tym portalem to był chyba żart z jego strony.
Policzcie sobie ile kosztowałyby same serwety aby pomieścić tyle TB danych.
Piotrek lubi robić z siebie gwiazdę portalu i tyle - naciągając fakty. Zgodzę się z tym
że trochę kasy już zarobił, ale bez przesady. Aby być na równi z chomikuj.pl musiałby wydać
kupę kasy.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#22
Nie mówie o portalu azazela, lecz kogoś innego i wiem na 100%, że to ruszy ale jest wiele innych rozwiązań niż w chomikuj.
  Odpowiedz
#23
Chomik azazelangel2000 zablokowany
Haha, przyszedłem odwiedzić jego chomika ;D

A tu jeszcze jeden
Chomik MegaKinoZapraszam zablokowany
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#24
A Vip-Uploader Zahasłowany. Ciekawe co się stało? Czyżby dopiero odkryli, że czerpał z kont zyski?
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D
  Odpowiedz
#25
Teraz buduje nowe konto azazelangel2000Azi, a co do jego powrotu, to mam bardzo dziwne przeczucie, że ma to związek z tą stroną solutionsoftware czy jakoś tak. Coś mi tu cuchnie, ale mogę się mylić. W sumie to mi to wisi, niech chomikuj rozkradną.
  Odpowiedz
#26
Boże, kim oni są ze tak ciągle o nich piszecie ??? Niedługo będziecie gadać jaki piotrek ma kibel w domu i co je...

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#27
Hahaha, azazel rozje*ał system. Taką aferę robi, a najwięcej na tym (nie wiem, czy zauważyliście) zyska massive. Gdy zablokowali przelewu, to azazel już zaczynał panikować, że nie sprzeda, że wyjeżdża do USA, robi nowy portal, petycję, itp. Gdy znalazła się możliwość sprzedania chomikowych dóbr, od razu wrócił i zaczął od nowa interes. Teraz, gdy zablokowali jego i swojego przyjaciela znowu tworzy nowego chomika i pisze takie bzdety, że to jest po prostu śmieszne:
Cytat:PROSZĘ O TYDZIEŃ CZASU W TYM CZASIE ODBUDUJE KONTO I RUSZE Z AKTUALNYM UPLOADEM NIE REZYGNUJE ZE WZGLEDU NA TYCH KTÓRZY MI ZAUFALI I OD ZAWZSZE CHOMIKUJĄ MOJE PLIKI ZEBY NIE WY TO BYM SORY ALE OLAŁ TE ŚMIETNISKO
To mnie już powaliło na łopatki. Dobrze wiadomo, dlaczego nieustannie podejmuje żmudne próby powrotu na szczyt. A to dlatego, że nie umie nic innego robić, niż prowadzić chomika. W rzeczywistym życiu nie poradził by sobie. Dlatego wciska kit, że powraca dla ludzi, którzy na nim polegali. A tak naprawdę wszystko robi dla kasy i dla tego, żeby ratować swój tyłek. A ja osobiście podziwiam massive. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że tylko on nie robił zamieszania i zachował stoicki spokój. Nie mieszał się w to całe gówn* i czekał na obrót spraw. Teraz z najpopularniejszych chomików został tylko on, zyskał klientów kasztem megakina i azazela. Widzicie, czasami tylko trzeba trochę cierpliwości.
  Odpowiedz
#28
dimix napisał(a):Boże, kim oni są ze tak ciągle o nich piszecie ??? Niedługo będziecie gadać jaki piotrek ma kibel w domu i co je...

Mi to lotto, chociaż faktycznie tymi swoimi wszystkimi wybrykami robi z siebie pośmiewisko i gwiazdę.
  Odpowiedz
#29
(14.02.2013, 23:50)zawpork napisał(a): Hahaha, azazel rozje*ał system. Taką aferę robi, a najwięcej na tym (nie wiem, czy zauważyliście) zyska massive. Gdy zablokowali przelewu, to azazel już zaczynał panikować, że nie sprzeda, że wyjeżdża do USA, robi nowy portal, petycję, itp. Gdy znalazła się możliwość sprzedania chomikowych dóbr, od razu wrócił i zaczął od nowa interes. Teraz, gdy zablokowali jego i swojego przyjaciela znowu tworzy nowego chomika i pisze takie bzdety, że to jest po prostu śmieszne:
To mnie już powaliło na łopatki. Dobrze wiadomo, dlaczego nieustannie podejmuje żmudne próby powrotu na szczyt. A to dlatego, że nie umie nic innego robić, niż prowadzić chomika. W rzeczywistym życiu nie poradził by sobie. Dlatego wciska kit, że powraca dla ludzi, którzy na nim polegali. A tak naprawdę wszystko robi dla kasy i dla tego, żeby ratować swój tyłek. A ja osobiście podziwiam massive. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że tylko on nie robił zamieszania i zachował stoicki spokój. Nie mieszał się w to całe gówn* i czekał na obrót spraw. Teraz z najpopularniejszych chomików został tylko on, zyskał klientów kasztem megakina i azazela. Widzicie, czasami tylko trzeba trochę cierpliwości.

psy wieszacie na azazelu szkoda ze nie pamiętacie jak szalał massiv gdy zniesiono transfery latał z awatarem pierdo..e nie robię szalał w komentarzach wypisywał ze nie będzie dorabiał złodziei , ze tydzień nie będzie dodawał plików i jawnie przyznawał ze żył z portalu a na drugi dzień wrzucał pliki i jaki by azaz nie byl to wyszło tak ze tylko ze on pokazał charakter i do końca trzymał sie tego co założył. Podziwiasz massiwa ze nie robi zamieszania ,robi i to największe tylko jak co do czego podkula ogonek i się wywija jakoś tak wyszło ze to on ma zablokowane stare konta i nie będę wnikał za co . Przemawia przez was zwykła zazdrość lub tez dowartościowujecie swoje ego wieszanie psów na innych ciekaw jestem który,czy która z was zna Piotra tak faktycznie ,wie kim jest gdzie mieszka z czego żyje czy ma rodzinę, bo kolejnym dziwnym trafem to on najwięcej punktów na tym portalu dal innym poprzez free transfery,piszesz zawpork system masz roz....any zgadza się, ktoś kto pisze takie bzdety jak ty musi mieć coś nie tak z systemem. Azazel chce wrócić na szczyt nieudolne próby ,wszystko robi dla kasy ,Azazel jest na szczycie a gdy wrócił to zrobił to dla nas ,od takich szarych zwykłych chomików których często nie stać na esa, a nie maja czasu promować swoich kont bo maja prace i rodziny na utrzymaniu bo to właśnie nam ,oddaje swoje punkty codziennie robiąc free transfery przez co massive stracił na popularności gdy azazel wrócił , zgodzę się z jednym są ciekawsze tematy niż blokada konta tego czy tego chomika i mi to lotto jak ktoś z was powiedział a jeśli ktoś z was takich nie znajduje, to możecie podzielić los zawpork który jak sam przyznaje ma rozje...ny system i w dodatku zablokowane konto ,za co uuuu nie moja sprawaPuknijsie
  Odpowiedz
#30
Odgrzewam placka azazelangel2000 znowu zablokowany :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak długo masz konto na chomikuj? Slash 10 4 868 06.04.2015, 00:22
Ostatni post: elgato
  Microsoft kasuje Linuxy z Chomików! Jaro070 9 3 962 28.04.2014, 00:14
Ostatni post: Mychaty
  konto shell... gdzie kupic? giersik 5 3 100 26.03.2013, 00:51
Ostatni post: bogdanbig
  Azazelangel2000 - Blokada Assassin-X 44 12 181 20.02.2013, 08:28
Ostatni post: Damianoslawp
  Avatar chomika azazelangel2000 Czarna_Owca 19 6 640 25.12.2012, 23:35
Ostatni post: Blachu82

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości