Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Battlefield 3 Gdzie pobiore sprawdzonego?
#11
Szybcior uświadomię Cię że na X-klocku dobrze przerobionym można grać w pirackie gry w trybie multiplayer :-). Ot taka zaleta konsoli m$.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#12
Serio?
Niewiedziałem dzięki!
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#13
Powiem Ci że ja również nie wiedziałem. Miałem klocka ale nie bawiłem się z jakieś LT i inne pierdoły,
ale mam znajomego który maniaczy w przerabianie konsoli, nagrywanie gier i tak dalej. Właśnie od niego
dowiedziałem się że na x-boxie można grać w multi za free, jedynie trzeba wykupić golda bodajże.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie kupić serwer shell w rosądnej cenie closer9 5 2 712 30.05.2013, 11:17
Ostatni post: hubaiitv
  konto shell... gdzie kupic? giersik 5 3 097 26.03.2013, 00:51
Ostatni post: bogdanbig
  Gdzie bezpiecznie umieścić swoje pliki? ADRIANUSS 12 5 229 31.01.2013, 05:55
Ostatni post: ADRIANUSS
  Wybór między jakością a ilością - gdzie postawić granicę? Termo 2 1 584 19.12.2012, 22:29
Ostatni post: muzyk33
  Gdzie znajde seriale RMVB indiana105a 0 1 668 27.11.2012, 13:24
Ostatni post: indiana105a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości