Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Błąd przy edycji pliku txt przez WebFTP
#1
Mam na hostingu ugu.pl parę plików tekstowych .txt, które chce edytować. Problem jest w tym, że Web FTP po kliknięciu "Edit" najczęściej odmawia posłuszeństwa pokazując taki komunikat:[Obrazek: W1A4ZPt.png]

[Obrazek: a484eeb3bc782047a3350efa94dca696.jpeg]


Czasami "uda się" normalnie to edytować, ale tylko pojedynczo - raz zedytowane przy kolejnej próbie wyskakuje tenże błąd.

Występuje to na wszystkich Web FTP jakie sprawdziłem, oprócz onlineftp.ch - tu tego problemu odziwo nie ma.

Wie ktoś co powoduje ten błąd?


  Odpowiedz
#2
Spróbuj przez Filezilla.
  Odpowiedz
#3
Najlepiej zrób to o czym mówił Swordancer, możesz też zobaczyć jak będzie na innej przeglądarce.
A tak swoją drogą, to IMHO zawsze zwykłe klienty FTP były wygodniejsze od tych on-line.
  Odpowiedz
#4
Wiem, że jest Filezilla, ale potrzebowałem szybkiej edycji przez telefon.

Znalazłem lekki klient FTP na Androida, który ma wbudowany edytor tesktowy, więc mi to wystarczy.


  Odpowiedz
#5
Po pierwsze, upewnij się, czy natywny menadżer plików w Twoim smartfonie nie ma menadżera FTP, wtedy jest najprościej i najszybciej. Konfigurujesz i masz problem z głowy. Po drugie Word w telefonie, to podstawa, więc nim będziesz edytował pliki tekstowe, po prostu otwierając je, albo przez eksplorator, albo przez, którąś z tych aplikacji: https://play.google.com/store/search?q=F...apps&hl=pl

W takim wypadku nie ma po prostu sensu męczyć się przez przeglądarkę.
  Odpowiedz
#6
Swordancer
Napisałem wyżej, że już znalazłem taki menadżer FTP z edytorem :P

Unix Admin - jest lekki, przejrzysty i co (dla mnie) najważniejsze ma wbudowany edytor testowy wewnątrz aplikacji, czyli nie potrzeba wordów, czy innych zewnętrznych edytorów. Jedyny minus jaki zauważyłem to brak sortowania folderów i plików osobno, ale to zbytnio nie przeszkadza.

Gdyby ktoś chciał ==> https://play.google.com/store/apps/detai...dmin&hl=pl


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości