Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Brak wyświetleń ilości pobrań pliku.
#11
Tak wiemy o tym już od dawna i jest nawet o tym inny wątek.

Bez paniki. To efekt prac nad zmianami i Admini odpisali o co kamane w tej kwestii.
Warto przeczytać treść tego posta.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#12
Sam osobiście pobierając coś z chomikuj.pl patrze na ilość pobrań, im więcej tym plik bardziej "pewniejszy". Nie ma możliwości że robią to dla "użytkowników" żeby ZPAV nie miało pobrań bo to jest głupie. Oni opierają sie na logach a nie robią zrzut ekranu. Wcześniej ktoś to napisał, ale powtarzam i potwierdzam.

Chomikuj.pl robi wiele zmian często nietrafionych i napewno i tym razem coś "zchrzanią".
  Odpowiedz
#13
W gruncie rzeczy - tak dumam i dumam ..
Myślę, że zablokowanie statystyk mimo wszystko chroni popularne chomiki i jest to na plus..

ps. Wiem wiem wyciągną co chcą ale jeszcze muszą wiedzieć gdzie szukać ..
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Darmowe 250 MB za pobranie i udostępnienie pliku na FB Tommek131 5 2 358 07.04.2017, 20:20
Ostatni post: ExinDesign
  Brak awatarków na stronie głównej Robotox 7 4 512 22.12.2014, 16:30
Ostatni post: B0hazard
  Brak odtwarzania nowo zachomikowanych i wrzuconych plików muzycznych Senisde 0 2 126 27.11.2012, 19:05
Ostatni post: Senisde
Information System oceny pliku Swordancer 65 19 145 03.07.2012, 23:25
Ostatni post: saturas
  Podgląd pliku w nowej karcie. Baron 2 3 154 24.07.2011, 17:54
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości