Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Brakuje Wam zimy?
#1
Pora roku jaką mamy teraz to kalendarzowa zima, która z prawdziwą zimą niewiele ma wspólnego.
Ja zupełnie na brak zimy nie narzekam. Jak dla mnie mogłoby jej nie być wcale, bo nienawidzę marznąć, a choć ośnieżone drzewa wyglądają pięknie, to jakoś przetrawię ten brak.
Komu z Was brakuje zimy i dlaczego?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#2
Mi jej trochę brakuje.. Jeżeli zbliżają się święta, to już nie to samo gdy nie ma śniegu.. Jakoś tak ponuro.. Tak poza tym, to też nie lubię marznąć jak Ty Jarus.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#3
Mi ani trochę jej nie brakuje, bo w zimę zawsze trzeba grubo się ubierać co jest nie wygodne, łatwiej zachorować, jest więcej wypadków na drogach, no i trochę trudniej ćwiczyć np. na drążku na zewnątrz.
  Odpowiedz
#4
To z drążkiem, to całkowieta racja :3 Sam ćwicze 3 razy w tygodniu w parku na drążku i kiedy wracam do domu, to moje łapy to...lód?
Ale jak to się mówi: 'Nie ma złej pogody, są tylko słabe charaktery' :3
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#5
Trochę mi brakuje tej zimy, mimo że nie wrócą te czasy jak się było małym i całymi dniami spędzało się na dworze z przyjaciółmi :(
Jak by była zima tak czy tak, to nie wiem czy bym kogoś ze znajomych spotkał na dworze, jak kto się wozi na snakach, nartach, obrzuca się śnieżkami, bawi się jak małe dziecko, ale to już było i nie wróci więcej :(
Przez ten brak śniegu, to mam wyje..... dni że nie chcę się nawet stawać z łóżka.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#6
A u mnie w Gdańsku dzisiaj cały dzień padał śnieg. Czasem mocniej, czasem słabiej, ale sypał. Całą ulicę przed oknem mam zaśnieżoną, więc ... na brak zimy dzisiaj nie narzekam :)


  Odpowiedz
#7
Oj bardzo brakuje mi zimy, takiej porządnej! Jak bylem dzieckiem pamiętam, że co roku była gruba pokrywa śnieżna, zaspy. Śniegu było tyle, że robiło się bałwany i dość charakterystyczne iglo. Pamiętam, że z bratem usypywaliśmy górę śniegu, a potem drążyli wnętrze, utwardzali struktury, z uciśniętych bloków robiło się wejście, a nazajutrz iglo było już pokryte delikatną warstwą śniegu równomiernie. Haha To były czasy sielanki... Ehh... Dzisiaj takiej zimy już nie ma, co mi kompletnie nie pasuje, albo porządna zima, albo wcale. Napada trochę śniegu, za parę dni stopnieje i tyle. Poczekać 50 lat i będą u nas rosły palmy.
  Odpowiedz
#8
Lubię ciepełko, ale uważam, jak Prze... tfu, Sword. Albo zima ze śniegiem i mrozami, albo wcale.
  Odpowiedz
#9
(21.01.2015, 17:13)Demanufacture napisał(a): jak Prze... tfu, Sword.
Ja Ci dam Przemek!! Haha
  Odpowiedz
#10
Ja tam lubię jak trochę przymrozi i spadnie śnieg byle niedługo tak z dwa tygodnie.Ogólnie wolę lato i ciepłe klimaty.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kogo Wam najbardziej brakuje? Jarus 3 1 776 01.11.2014, 15:00
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości