Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Burza wśród polskich vlogerów - YouTube i zarobki.
#1
[Obrazek: YouTube-1342276616.jpg]
Burza wśród polskich vlogerów. Rock kontra Shogun.

Niedawno na polskiej scenie YouTube nastała nie miała atmosfera. Jeden z polskich
youtuberów a dokładniej mówiąc Shogun1978 opublikował film w którym
opowiada o zarobkach na yt a dokładniej mówiąc o zarobkach jednego z
najpopularniejszych a wręcz najpopularniejszego vlogera, RockAlone2k.
Sebastian w swoim filmie tłumaczy że średnio za 100 tyś wyświetleń Rock zarabia
50$. Oskarża go również o to iż do tak wielkiej sławy dotarł podstępem, wykorzystując
sławę (aktualnie 150 000 widzów) większych youtuberów tj. CTSG, JJayJokera czy
MariiMagdalenyMoniki wykorzystując tagi. Dokładniej mówiąc wpisywał tam nicki
sławnych osób dzięki czemu znajdował się na listach w wyszukiwarce.

W dalszej części filmiku, Sebastian mówi iż Rock zrezygnował z pracy dla YT i jest
to jego jedyne źródło dochodu. Jak myślicie czy ma on racje? Piszcie swoje
odczucia o całej tej sprawie.

Film użytkownika Shogun1978



Odpowiedź RockAlone2k

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#2
Z tobą się zgadzam , z tym z drugiego filmiku nie :)
  Odpowiedz
#3
(14.07.2012, 17:08)raden__ napisał(a): Z tobą się zgadzam , z tym z drugiego filmiku nie :)

To nie ja wypowiadam się w filmie.
Zbieżność imion.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przywrócić stary wygląd Youtube? Poradnik Robotox 1 5 747 30.04.2020, 16:25
Ostatni post: szocik
  YouTube rezygnuje z adnotacji. Robotox 2 1 376 18.03.2017, 23:16
Ostatni post: Dominik
  Kompromitujący film na Youtube. amb00 18 4 918 05.07.2016, 21:42
Ostatni post: Jarus
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 750 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  Jak wybrać dobre tagi na youtube? Baron 2 6 160 15.02.2016, 17:03
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości