Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Cena Telefonu
#1
Witam. Potrzebuje sprzedać telefon tylko nie wiem jaka cena.

INFO :
Stan Obudowy : Dobry
Wymienione Częsci : Płyta Główna,PAnel Dotykowy (Na gwrarancji)
Gwararancja do 02.07.2012
Pudełko (imei zgodny z papierkiem wymiany płyty głównej, imei w papieru zgodny z imei w telu)
Orginalna ładowarka HTC + Orginalny Kabel Nokia
Orginalne Słuchawki HTC
Programy wgrane na tel: Najnowsza AutoMapa, Najnowszy SOFT , S2(U2,P,V) i inne do konfiguracji telefonu.

"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Fajnie by było gdybyś podał model telefonu :)
  Odpowiedz
#3
a zapomniałem :D
HTC HD2

Płyta Główna została wymieniona w dniu 20.01.2011
a Dotyk nie pamiętam.
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#4
Używany HTC HD2 z tego co widzę na allegro chodzi między 900 a 1000 zł.
Nie pozostaje Ci nic innego jak starać się go sprzedać w podobnej cenie.
  Odpowiedz
#5
Wystawię go za 990. Myślę że to będzie dobra cena jak na ten stan wewnętrzny, (PlytaGłówna i Dotyk Nowy)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#6
Jak na telefon w którym było już coś "grzebane" lepiej tego nie pisz w opisie aukcji,
telefon wyceniłbym na 890 zł wtedy szybko go sprzedasz oczywiście telefonu nie widziałem
więc ciężko jest tak na ślepo wycenić ale myślę że taka cena była by optymalna.
  Odpowiedz
#7
B0hazard napisał(a):Jak na telefon w którym było już coś "grzebane" lepiej tego nie pisz w opisie aukcji,
Wolę raczej napisać aby potem nie było niedomówień. (Szczególnie o tym czemu IMEI telu rózni sie o IMEI na pudełku)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#8
Mogłeś chociaż IMEI przykleić ze starego, ludzie którzy widzą że coś było robione
i się nie zgadza od razu wracają do spisu ofert. Jedynie kiedy cena jest naprawdę "okazjonalna"
wtedy mogą zainteresować się kupnem. Zauważyłem że kabel USB jest od Nokii a nie od HTC.
Wątpię by ktoś dał 990 zł za telefon ze zmienioną płytą główną która w każdej chwili może się
po prostu zepsuć. Sorry ale takie moje zdanie. Wystawiłbym go nawet za 850 ,-
  Odpowiedz
#9
Ja nic nie robiłem/Kleiłem. Wszystkie naprawy zostały wykonane przez serwis.
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki uchwyt do telefonu WazzUp 0 1 187 04.02.2017, 16:05
Ostatni post: WazzUp
  Gwarancja LG - 4 usterka i wymiana telefonu Vilandra 12 17 614 04.11.2014, 22:15
Ostatni post: maro257
  Ściągnięcie kodu blokady telefonu Cassius 2 2 371 24.04.2014, 22:04
Ostatni post: Cassius
  Podsłuch telefonu komórkowego. Monoceros 5 3 545 30.03.2014, 22:51
Ostatni post: Monoceros
  Numer telefonu do wsparcia technicznego Microsoftu pandokti 0 1 817 06.11.2012, 14:07
Ostatni post: pandokti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości