Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Chcę być twoja divka, w piwnicy z tobą pić piwka"
#1
Szukam cię Miłoszu! Czyli nowy hit młodej czeskiej wokalistki, już po 3 dniach od opublikowania w internecie może startować do kolejnego po Józku z Bagien hitu Czesko-Polskiego.

Słowa piosenki są bardzo wymowne, jednakże jeśli znamy język czeski piosenka nabiera zupełnie nowe znaczenie, do tego ta horeografia! Egurola by się nie powstydził! sami jej posłuchajcie:



Polski - Czeski

szukam - pierdo**
divka - dziewczyna
zachód - ubikacja
frajer - chłopak
laska - miłość
  Odpowiedz
#2
Mnie to jakoś nigdy nie śmieszyło bo znam czeski, ale jak czasem mówię komuś, to pęka ze śmiechu.

Piosenka słaba!!!! Straszna!
  Odpowiedz
#3
Piosenka słaba, straszna ale mega śmieszna. Tekst i tak jest najlepszy:

Dla Ciebie kochanie
Pójdę w niedziele do kościoła, mój aniele
Umyję Ci twoje nogi
Będę jeść pierogi
Będziemy słuchać Marylę Rodowicz
i na jej koncerty chodzić
Obejrzymy całego Bolka i Lolka
Stanie się ze mnie Polka

PS. Marszal pisze się choreografia a nie horeografia (taka uwaga na przyszłość)
  Odpowiedz
#4
Najlepszy jest opis pod klipem:
"Pozdrowienia dla wszystkich fanów w Polsce. Szukam bogatego kolesia w Polsce, bo Polacy są wspaniałe i mają więcej pieniędzy niż Czechów. To jest mój nowy hit. To trochę soul, hip-hop, rnb. Pop-music z Czech. Jak Wam się podoba?

Aha, i dziękuję Google Translate.
Kocham was wszystkich!
Yours Nicky"
Brak komentarza :D
  Odpowiedz
#5
:D haha Koniak ale ona całkiem całkiem z twarzy :D
Może warto się skontaktować? :)
  Odpowiedz
#6
Jak dla mnie może być nawet miss świata, i tak podziękujęHaha
  Odpowiedz
#7
Czemuż to? :) nie podoba Ci się świetna czeszka? :P może teraz by śpiewała "Szukam Cię Koniaku aku aku aku" :D
  Odpowiedz
#8
Uroda to nie wszystko, zresztą nie mógłbym zrezygnować ze swojej Pani(która oczywiście bardziej mi się podoba:D) dla tej czeszki raczej niezdolnej do miłości, za to do korzyści materialnych jak najbardziej ;)
  Odpowiedz
#9
W sumie racja :D Ale z drugiej strony taka czeszka to urozmaicenie hmmm chyba zaraz napiszę do niej :P
  Odpowiedz
#10
No cóż, nie zostało mi nic poza życzeniem Ci powodzeniaHaha
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Big Grin Ile wielbłądów jest warta Twoja dziewczyna lub chłopak? Demanufacture 2 23 119 21.05.2015, 21:32
Ostatni post: Maha Kali
  Co robi Twoja dziewczyna gdy zostaje sama? Koniak 11 3 494 27.01.2014, 00:24
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości