Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomiczkuj Messenger Problem !
#1
Otóż jestem w trakcie tworzenia własnej listy do messengera na razie mam 162 chomiki widać na screenie ale mam problem wczoraj się wysłało się chyba 134 a dzisaj tylko 63 i pisze z boku Wiadomość już... nie wiem co to znaczy załączam screena:

http://s10.ifotos.pl/img/2015-02-2_wxqsspx.png

Dlaczego tak się robi?
  Odpowiedz
#2
Najprawdopodobniej wiadomość została już wysłana... Messenger przed wysłaniem CHR sprawdza czy już wcześniej nie wysłał wiadomości. Zapobiega to spamu...
  Odpowiedz
#3
Ale ja wysyłam raz dziennie to ja nie wiem jak mam wysyłać raz na tydzień, a może ktoś ma dobrą liste.
  Odpowiedz
#4
Pewnie masz krótką listę, dlatego kończy się lista, jedzie od początku i wywala błąd. Znajdź większą listę lub w ustawieniach odznacz blokadę wysyłanie wiadomości pod wiadomością


  Odpowiedz
#5
A masz może robotox jaką liste byłbym wdzięczny jak byś mi dał, albo ktoś inny bo mi mi się przydała.
  Odpowiedz
#6
Proszę: http://chomikuj.pl/Robotox3/Wi*c4*99cej/...mika/Listy 100 000 chomików na liście
Chciałem dać w kodzie na odjechanych, ale nie dało się wkleić :D

Ps: Tylko jak korzystasz z list, to zawsze w opcje/zablokowane chomiki wpisz "Chomikuj.pl". Jeśli bot wyśle wiadomość do administracji, to ban masz na bank (dotyczy Prywatnych Wiadomości).


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chomiczkuj.pl nie działa ZlyLudz 2 1 628 02.05.2017, 14:26
Ostatni post: ZlyLudz
  Chomiczkuj opcja Vip bogdanbig 8 2 335 16.12.2015, 18:50
Ostatni post: bogdanbig
  Problem z wrzuconym filmem Slash 8 2 877 09.03.2015, 17:47
Ostatni post: MrPsycho
  Problem z chomiczkuj.pl ALIEN_COLONIAL 2 1 664 12.01.2015, 17:34
Ostatni post: ALIEN_COLONIAL
Lightbulb Luka na chomiczkuj Robotox 17 6 804 17.11.2014, 02:32
Ostatni post: szalony

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości