Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


ChomikMail.exe
#1
ChomikMail to pół automatyczny bot do wysyłania wiadomości na priv oraz do chr. Przetestowałem go i działa w 100%.
Sprawdziłem go na virustotal.com i wyniki były negatywne.


Download: [LINK]
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
To twój bot?
Pobrałem, ale boję się rozpakować :D
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
To nie mój, ale przetestowałem go i działa ;)
Tylko polecam z fake konta wysyłać. Bo może przesyłać dane konta (login i hasło) do twórcy.

*wsadziłem na swój serwer i ładnie opakowałem :P
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Bot jest w 100% bezpieczny i działa.
Ok
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
Halo, Halo!!! Czy można prosić link do programu bo niestety nie działa ;(
  Odpowiedz
#6
Odświeżam link:

Po naciśnięciu przycisku pobierz, odpalą się 4 reklamy. Na każdej należy nacisnąć przycisk ,,SKIP AD".










Nie wiem jak inne przeglądarki, ale chrome uznaje program jako złośliwy, gdyż jest rzadko pobierany 
(mam nadzieję, że niedługo to się zmieni :)).

Gdy pobierzemy nasz ,,złośliwy" plik, klikamy CTRL + J oraz naciskamy ,,zachowaj".

[Obrazek: screenshot_352.png]


Czasami zapora ma coś przeciwko plikom pobieranym z internetu, ale ten plik jest w 100% bezpieczny!

[Obrazek: screenshot_353.png]

W przypadku systemu Windows 10, wybieramy opcję ,,Więcej informacji", a potem naciskamy ,,Uruchom mimo to".

[Obrazek: screenshot_354.png]

Po uruchomieniu programu odpala nam się gui i możemy przystąpić do wysyłania wiadomości.

[Obrazek: screenshot_355.png]

Pamiętajcie w miejscu ,,LOGIN" podajecie adres email waszego chomika.
Np. Dla chomika o nazwie ixsa zarejestrowanego na email [email protected] będzie to wyglądało w sposób następujący:

[Obrazek: screenshot_356.png]




 


Po naciśnięciu przycisku pobierz, odpalą się 4 reklamy. Na każdej należy nacisnąć przycisk ,,SKIP AD".
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Program nie działa, w ogóle nie wysyła reklam. Kilka dni temu wszystko działało i nagle z dnia na dzień przestał działać
  Odpowiedz
#8
Przyjacielu pobierz ostatnią wersję programu...
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości