Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomikowe rozmowy - dopuszczalna długość kodu
#1
Na początek witam społeczność serwisu odjechani.com.pl :)
Mam do Was pytanie czy ktoś wie jaka jest dopuszczalna długość kodu html przesyłanego poprzez chomikowe rozmowy. Raz próbowałem przesłać ciąg liter a potem kod html i te wartości wogóle się nie zgadzały. Z góry dzięki za informację.
Pozdrawiam
  Odpowiedz
#2
Hmm zaraz sprawdzę, chociaż, że tak zapytam, po co Ci to wiedzieć?

EDIT: Faktycznie coś się nie zgadza.
  Odpowiedz
#3
Chciałem trochę reklam powysyłać. Dlatego chciałem wiedzieć ile mogę tekstu tam mieć aby nie trzeba było testować krótszych wersji i przepisywać captcha jak się pojawi :) podczas ustalania wyglądu reklamy.
  Odpowiedz
#4
Szczerze, to dla mnie zagadka. Jak wpisuję kod, to dopuszczalna liczba znaków kodu różni się od dopuszczalnej liczby znaków samego tekstu, w dodatku, różny kod, to z kolei znów inna dopuszczalna ilość. To chyba jednak jedna z zagadek, których nie będą wiedzieć nawet informatycy, którzy pisali tę stronę.
  Odpowiedz
#5
Już myślałem, że tylko ja mam problem z określeniem tej ilości :). Jedno jest pewne suchego tekstu (bez html) mogę wstawić 2000 znaków, a z html udało się prawie 3500 znaków. Po zmianie kodu już tyle nie przeszło.
  Odpowiedz
#6
Zawsze możesz użyć skracania linków ;) Polecam tego z liczniki.org
  Odpowiedz
#7
Może w kodach mieć znaczenie np. jeżeli otworzysz znacznik <h4> i go nie zamkniesz (</h4>) to system automatycznie uzupełnia takie błedy - wtedy jeżeli masz np. wpisane 2000 kodu to system doda te 5 znaków automatycznie i już kodu z długością 2000 znaków nie wkleisz - sam tekst z tyloma znakami tak.
To tylko taka moja hipoteza, nie sprawdziłem tego.
(01.03.2015, 22:03)Swordancer napisał(a): To chyba jednak jedna z zagadek, których nie będą wiedzieć nawet informatycy, którzy pisali tę stronę.
Napisz do działu pomocy, zobaczymy co powiedzą Haha


  Odpowiedz
#8
(01.03.2015, 22:49)Robotox napisał(a): Napisz do działu pomocy, zobaczymy co powiedzą
Dostane odpowiedź: "Sprawa została skierowana do działu technicznego..." I pewnie po roku nie będzie odzewu. Haha
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak jest ważność kodu solutionsoftware? indiana105a 2 1 781 02.03.2013, 19:52
Ostatni post: pogromca.m
  Chomikowe rozmowy - bot v1.1 Forever555 5 2 953 14.01.2013, 19:02
Ostatni post: Swordancer
  Pliki dostępne za chomikowe punkty KruchyFix 17 7 272 08.08.2011, 17:43
Ostatni post: dominikaa78
Information Ile kosztują chomikowe punkty? adam-as 6 5 692 14.05.2011, 23:31
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości