Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomikowywarez.pl - strona z plikami do pobrania, linki również z chomikuj.pl
#1
Witam

Chciałem Wam przedstawić moją stronę chomikowywarez.pl

Strona ta jest kolejnym warezem, ale nie jest to zwyczajny warez, na tej stronie możecie wypromować swoje chomiki.
Wystarczy zarejestrować się na stronie i dodawać newsy ze swoimi plikami na chomikuj.pl.

Co zyskujecie?

- Darmową reklamę Waszego chomika
- większą ilość pobrań
- większą ilość zarobionych punktów
- możecie zarobić punkty za wstawianie newsów na stronie (chwilowo wyłączone z powodu prób wyłudzenia punktów)

Stronę zacząłem poprawiać i dopracowywać dopiero w styczniu więc jeszcze sporo pracy mnie czeka, liczę na Wasze opinie i podpowiedzi co powinno być zmienione(poprawione).

Zapraszam do odwiedzenia strony i do korzystania z niej

chomikowywarez.pl
  Odpowiedz
#2
Mimo że strona jest ciemna (prawie czarna )jest dość przejrzysta i czytelna ale rozjechana na boki, jest za szeroka licznik odwiedzin ucieka za ekran.
  Odpowiedz
#3
Stronka ciekawa i godna polecenia. Planuję rejestrację na niej. Podziękowania dla kolegi tonyviroos ....avatar pierwsza klasa :) O pierwszych wrażeniach dam znać w poście :)
  Odpowiedz
#4
(01.03.2011, 15:27)Beata napisał(a): Mimo że strona jest ciemna (prawie czarna )jest dość przejrzysta i czytelna ale rozjechana na boki, jest za szeroka licznik odwiedzin ucieka za ekran.

Szablon (wygląd) w najbliższym czasie zostanie zmieniony i problem z rozjeżdżaniem się strony zostanie wyeliminowany (obecnie strona wyświetla się dobrze jedynie w rozdzielczości full HD).
Do wyboru będą 2 wersje kolorystyczne więc myślę, że każdy będzie zadowolony.


Dodam jeszcze, że strona jest dobrym sposobem na reklamowanie własnego chomika, dla przykładu na frazę "polowanie na czarownice chomikuj" do tej pory było 6 tyś wejść, wyświetleń newsa przez zarejestrowanych było 1707.

A to dopiero początki, niebawem rusza kampania reklamowa strony.

Gorąco polecam
  Odpowiedz
#5
W takim razie zajrzę po zmianach .
  Odpowiedz
#6
Po kosmetyce, jak dla mnie ok. Nie jestem może "szpecem" od stronek WWW, ale jest dobrze :)
  Odpowiedz
#7
Nooooo Tony teraz jest cacy wyraźnie i przejrzyście. Gratuluje dobrego wyboru skórki .
  Odpowiedz
#8
Tony super stronka muszę się tam zarejestrować.
  Odpowiedz
#9
Na chomikowywarez.pl pojawiły się dwie nowe kategorie, pierwsza z nich to filmy online - znajdziecie tam nowości filmowe w najlepszych dostępnych wersjach, dodatkowo dla rangi VIP dostępny będzie player bez limitu. Druga kategoria to konta premium - znajdziecie tam dane do kont premium do serwisów typu filesonic.com, fileserve itp. dla VIP dostępne będą większe ilości kont premium i konta długoterminowe.

Zapraszam do odwiedzenia.
  Odpowiedz
#10
A więc:
- czcionką w logu wręcz ohydna i nie pasująca wg. mnie do reszty top'a
- menu za wysokie, pamiętać trzeba że sa ludzie którzy działają na rozdzielczości 1024x768 a nawet 800x600
- "Copyright © 2011 chomikowywarez.pl" to powinno byc w footerze nad tym szarym w tym wgłębieniu lub w po prostu na szarym :)
- wszystkie dział sa rozwinięte co wydłuża boxy a przecież można zrobić te kategorie rozsuwane
- a no pomarańczowa grafika w boxach stanowczo za wysoka, nie ładnie to wygląda wg. mnie
- po wejściu w komentarze nie działa zabezpieczanie capcha (brak obrazków)

+ za pomysł w logu z ognistym "piorunem"

Powodzenia :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja strona - inik.pl Dominik 2 1 469 20.03.2017, 23:39
Ostatni post: Dominik
  Moja strona. Proszę o opinie i porady. Karrts 18 5 575 19.08.2016, 22:53
Ostatni post: B0hazard
  leech.chomiczarnia.pl - Darmowe pobieranie z Chomikuj i nie tylko Mqq 68 30 862 19.01.2016, 19:43
Ostatni post: Diablo09
  Darmowa strona internetowa - gdzie założyć? Suicider 22 7 921 26.04.2015, 11:31
Ostatni post: Swordancer
  Cuda Architektury - nowa strona martinez10 2 2 597 26.12.2014, 18:01
Ostatni post: martinez10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości