Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomikuj na Android
#1
Tak, tak, tak ! Wreszcie Chomikuj.pl zrobiło coś pożytecznego. Dzisiaj moim oczom ukazała się wersja Chomikuj na Android. Można pobrać tą aplikację na Google Play.
Co sądzicie o tym programie ?
  Odpowiedz
#2
Co z tego jak userow coraz mniej :)
  Odpowiedz
#3
Słaba aplikacja, nie ma podglądu, nie można wejść na własny profil, czy też kogoś innego.
Aplikacja kompletnie nie potrzebna i nie funkcjonalna - zobaczymy co się zmieni.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
Ja mam symbiana ale na Chomikuj wchodzę przez opere mini i tak zawsze więc choćby nawet wyprodukowali jeszcze na sy,biana to pewnie bym nie korzystał :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
Trzeba przetestować przyda się

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
#6
Można powiedzieć, że aplikacja jest w fazie beta. Trzeba czekać na aktualizacje. Na razie jest mało użyteczna.

Wysłane z mojego GT-S6310 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 2 986 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 591 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox
  Nowa opcja na chomikuj.pl bogdanbig 2 4 901 20.10.2014, 16:57
Ostatni post: Robotox
  1 000 000 000 plików na Chomikuj.pl Baron 8 6 748 23.08.2014, 22:06
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości