Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Cmentarz nocą - Lubicie? :)
#1
Słuchajcie, naszła mnie dzisiaj taka myśl w związku ze zbliżającym się, i to horrendalnie, świętem zmarłych, które odbędzie się już jutro. Otóż mam na myśli, to że uwielbiam chodzić tego dnia na cmentarz w nocy, podziwiać światełka palących się zniczy, pogrążyć się w melancholii. To naprawdę świetnie odpręża. :)

No i tutaj pytanie do Was. Czy Wy też tak robicie? :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#2
Ja boje się cmentarzy za dnia co dopiero w nocy. :D
Pewnie będziesz się ze zdania wyżej śmiał ,że się boje :)
Ale wiesz horrory nieźle niszczą psychikę ;)
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Także lubię ten "klimat", nawet jak jest zimno od zniczy bije ciepło, a w nocy, wcale nie jest tam tak ciemno...
W gimnazjum co roku umawiałam się tam wieczorem z koleżankami, po prostu po to by pospacerować, pomodlić się przy grobie kolegi. To taki czas właśnie na wspomnienia, na zadumę.
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#4
My co roku w tym dniu rozpoczynamy zajefajną zabawę.Zbieramy 10 osób, spotkamy się o 20.00 godzinie i zaczynamy sie bawić chowanego.Jeden liczy do 40 a reszta się chowa po grobach.
To jest dopiero frajda i Odejchana zabawa:D Zawsze bawimy się do 3 w nocy, a później liczmy czy wszyscy są jak kogoś brakuje to wołamy.Jak nie usłyszy oraz nie pojawi się to uciekamy gdzie po padnieHaha
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
Aniodiable cmentarz nie plac zabaw :P.
Ja nie boję się cmentarzy, ale według mnie w nocy mają coś takiego, że można się odstresować ale jeśli byłbym sam, to miałbym cyka :D.
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#6
No w nocy jest najlepiej! Staniesz sobie na jakimś niewielkim wzgórzu i podziwiasz tysiące zniczy w różnych kolorach, coś pięknego, a sam mroczny klimat, jaki daje cmentarz jeszcze bardziej podkręca atmosferę.
  Odpowiedz
#7
Moje klimaty :) O wiele lepiej czuje się na cmentarzu wieczorem, i to nie tylko w ten dzień, niż za dnia. Kiedyś, dawno temu, spacerowaliśmy często z byłą dziewczyną wieczorami na cmentarz, aby pomodlić się na grobie jej babci. Mimo ciemności i okoliczności, nigdy nie podejmowaliśmy tematu grozy, ja bynajmniej jej nie odczuwałem, a ona to twardzizna była.

Natomiast moja obecna panna, jest strasznie przewrażliwiona na tym punkcie i ciężko ją namówić na taki spacer. Pamiętam jak ostatnio byliśmy właśnie późną porą... Haha Spadające kasztany doprowadziły ją prawie do zawału... :)
  Odpowiedz
#8
Cytat: Spadające kasztany doprowadziły ją prawie do zawału...
Ja dostałem kasztanem w głowe prosto z drzewa jak przed wczoraj ze szkoły wracałem
a tak do tematu To jak wcześnie pisałem spacerować nie ale strzaszyć ludzi to tak :]
Wczoraj z kumplem nastraszyliśmy pare babć Haha
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
Spacer nocą po cmentarzu- sama bym raczej nie chciała. Kiedyś- w podstawówce- szłam po zmroku (jeszcze nie ciemno, ale już nie jasno) i strasznie wystraszyłam się migających światełek w szprychach roweru ;)
Teraz, może bym się nie bała, chociaż zależy od cmentarza i okoliczności.
Za to po Wszystkich Świętych, wieczorna wizyta na cmentarzu to coś wspaniałego- kolorowe światła zniczy dają niesamowity efekt. Podobnie jest jak się idzie w Wigilię na Pasterkę i jest ładny śnieg- wtedy jest trochę mniej świateł (i jest jaśniej) ale mimo wszystko efekt jest :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#10
Cmentarz nocą? Jedynie raz w roku, czyli 1 listopada! Unosi się wtedy niesamowita atmosfera, którą koniecznie trzeba poczuć na własnej skórze. Jednak świeczki potrafią dać klimat...

Ciemny cmentarz latem, czyli pseudo groza mnie nie kręci.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości