Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Cmentarz nocą - Lubicie? :)
#11
Hmmm przyznam szczerze, że uwielbiam stare cmentarze nocą gdy jedynym źródłem światła są zapalone na grobach znicze. To wygląda tak mrocznie, niesamowicie wręcz magicznie, że tak powiem. Aczkolwiek najpiękniej to wygląda w Zaduszki, kiedy to nad cmentarzem rozciąga się łuna światła od tych wszystkich zniczy jakie są zapalone. Tak to ewidentnie piękny, choć straszny widok :)
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#12
Cmentarz nocą jest super, szczególnie ten dreszcz adrenaliny kiedy usłyszysz jakiś szmer, od razu serce podchodzi do gardła ;). Słysząc jakieś szmery zawsze przychodzą na myśl różne dziwactwa rodem z horrorów, ale ja lubię adrenalinę. :D
  Odpowiedz
#13
Myślę że dla każdego z nas, cmentarz nie jest ulubionym miejscem przebywania. Panuje tam smętna i nieciekawa atmosfera, której człowiek, przeważnie nie lubi.Przypominają nam się najskrytsze wspomnienia z pędzonych z bliską osobą która już odeszła:(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości