Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co myślicie o ideologii gender?
#11
Mnie to w ogóle nie obchodzi. Niech sobie ludzie wierzą w co chcą, uznają co chcą, byle mi nie wchodzili w drogę, bo źle to się skończy.
  Odpowiedz
#12
Akurat Focus to jest jedno z wielu czasopism w którym piszą teksty w stylu "tańczą jak im zagrają".
To jest moje zdanie na temat Focusa.

Co do artykułu to jest bez sensu. Połamane z przeplatanym.
Jak zwykle temat dotyczy samych "gwiazd" i nie ma tam wzmianki o normalnych ludziach z zaburzeniami w kwestii płci.
Czym innym jest Androgynia a czym innym Gender.

Moim zdaniem powinno być tak aby każdy człowiek w pełni samodzielny, czyli po osiągnięciu gwarantowanej pełnoletności (odcięcie "pępowiny" od rodziców), powinien dopiero wtedy decydować o tym czy chce być mężczyzną czy kobietą.

Uważam że nie informowanie dzieci o ich płci oraz celowe wprowadzanie do przedszkoli programu nauczania o wyborze płci jest przestępstwem wobec dzieci na poziomie przestępstw seksualnych wobec dzieci co wg mnie kwalifikuje się do "skopania tyłka" (lekkimi słowami ujmując).
Uważam także że rodzice, którzy pozwalają sobie na nie informowanie dziecka o jego płci są po prostu chorzy psychicznie i posiadają rozległe zaburzenia osobowości. Najprawdopodobniej sami nie utożsamiają się ze swoją płcią.

Moim zdaniem pomysły wśród młodych ludzi o niezrozumieniu swojej płci i związane z tym zachowania i popęd płciowy do osób tej samej płci wiążą się głównie z problemami w najbliższej rodzinie, sytuacją społeczną wśród znajomych oraz z treściami i własnymi myślami jakimi ci młodzi ludzie się "karmią".
Niedoświadczeni życiowo młodzi ludzie często rozmyślają w samotności bez próby porady ze strony rodziny (nie zawsze wszyscy w rodzinie są źli) lub porady od doświadczonego długim stażem psychologa lub kogoś bardziej doświadczonego (choćby weterana wojennego).

Moje zdanie opieram na doświadczeniu, z którym spotkałem się we własnej skórze dawno temu.
Dziś jest wszystko w porządku.

Cytat:W artykule jest wzmianka:
Wyzwalamy się ze stereotypów płciowych: mężczyzna już dawno przestał polować na mamuty.

Ja pragnę polowań!!! Gdzie te cholerne mamuty!!! Kij w łapę!!! Do ataku!!!
  Odpowiedz
#13
Szczerze mówiąc dla mnie to ta sprawa została mocno rozdmuchana przez PiS oraz wielu duchownych. Widzieli w tym zapewne temat zastępczy dla problemów dziejących się w polskim kościele. Tak naprawdę nie wiem skąd taki lęk przed tą "ideologią" gender. Politycy naprawdę zrobili z tego coś strasznego.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości