Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co noszą w kieszeni Panowie i Panie.
#11
W domu zwykle nic. Zawsze poza domem mam telefon, czasami też słuchawki trzymam w kieszeni na jakąś ewentualność no i oczywiście portfel, czasami gotówka luzem, zwykle jakieś drobne, choć najczęściej wszystko w portfelu.
Na imprezach podobnie jak wyżej, tyle, że mam większą czujność co do portfela. W pracy, jeśli pracuję to przez wakacje za granicą, więc znów portfel, telefon i wszystkie rzeczy potrzebne w pracy.
Szkoła, no raczej uczelnia. Wszystko co poza domem, dość często nosze na kolosy ściągi. Przezorny zawsze ubezpieczony.
  Odpowiedz
#12
Portfel z gotówką i dokumentami + telefon, to pakiet startowy. Wychodząc z domu, do kompletu dochodzą klucze od auta, nic więcej, a gumy, o których wielu z Was wspominało, to zaś nierozłączny element mojego schowka w samochodzie ;)
  Odpowiedz
#13
Adi, o, dzięki. Ach te moje czytanie ze zrozumieniem...
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#14
Ostatnio więcej rzeczy noszę w torbie/ torebce, ale jak akurat mam kieszeń i coś w niej jest to odpowiednio:
W DOMU: telefon, czasami kluczyk do szkolnej szafki (jak go zapomniałam wyjąć)
NA IMPREZIE: nic, nie chodzę na imprezy
W SZKOLE: telefon, kluczyk do szafki, czasami pomadka
W AUTOBUSIE (wiem że nie było takiej kategorii ale skoro nie dałam ,,w pracy" to niech chociaż ilość się zgadza) zakładając że mam kurtkę/ bluzę: telefon, chusteczki, pomadka
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#15
W kieszeni zwykle klucze z domu, telefon, drobne, czasami i portfel lub chusteczki
  Odpowiedz
#16
Co noszę w kieszeniach... A to bardzo różnie. Odchodząc od szablonu wyżej wymienionego...
W pracy klucze, telefony, nóż do papieru i identyfikator, chusteczki.
W szkole klucze, telefon.
Na imprezach portfel i dokumenty, telefon.
Ale to się zmienia, zależnie od potrzeb czy okazji. Stały "set kieszeniowy" w moim wydaniu to dokumenty, klucze, portfel, scyzoryk, chusteczki i mosiężne i stalowe kostki. ;)
  Odpowiedz
#17
Zawsze mam w kieszeni tylko telefon i jakieś drobne, niezależnie od miejsca, w którym jestem ;)
  Odpowiedz
#18
Panowie portfel, komórkę, klucze, odtwarzacz - tak z doświadczenia;)
  Odpowiedz
#19
Tylko telefon :)
  Odpowiedz
#20
Telefon, dokumenty, flash, pieniądze itp
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości