Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co robi Twoja dziewczyna gdy zostaje sama?
#1

Podnieście mnie.
  Odpowiedz
#2
Przecież jest sama. A że to ją śmieszy to już jej sprawa, bo mnie osobiście niezbyt.

Cytat:
Mała rzecz a cieszy

Dokładnie Haha
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
Widziałem to już dawno :D No laska mnie rozwaliła :D Haha Haha
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
W rzeczywistości tak jest przynajmniej, swojego faceta wysyłają do sklepu na zakupy, a za ten czas kobieta romansuje z drugim facetem, uprawiając bara bara.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
Zależy jaki typ dziewczyny Haker. Tyle w temacie ;)
  Odpowiedz
#6
Monoceros napisał(a):Zależy jaki typ dziewczyny Haker. Tyle w temacie
A to trzeba było by rozważać głęboko, to co powiedziałeś.
Typ kobiety hmm.. Taka naturalna kobitka rozumiesz?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#7
Typ osobowości i charakteru. Jedna będzie wierna facetowi, a druga będzie romansowała/flirtowała z innymi. Równie dobrze jest z mężczyznami.

Taka naturalna? Co przez to rozumiesz? Wygląd, charakter, całość?
  Odpowiedz
#8
O co Wam chodzi Haker i Monceros z tymi zdradami i typami kobiet? Auc To tylko materiał gdzie kobieta przerabia sobie twarz w kamerce od laptopa i sama się z tego śmieję, luzik. :)
  Odpowiedz
#9
Koniak, mi o nic. Ja tylko grzecznie uświadamiam Hakera, gdyż ktoś musi to robić :) Wiem że nie temat od tego, ale lepiej zrobić coś od razu i zakończyć, zanim będzie krytykowanie i wytykanie na siłę, gdzie czasem powinno sie odpuścic ;) Skoro temat zakończony nie ma co się rozdrabniać ;)

P.S Filmik spoko ;D
  Odpowiedz
#10
Tak przy okazji: http://nonsensethoughts.com/post/5146428...aOfp_s09Hc
A filmik niezły- prosty ale dobry.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Big Grin Ile wielbłądów jest warta Twoja dziewczyna lub chłopak? Demanufacture 2 23 119 21.05.2015, 21:32
Ostatni post: Maha Kali
  Tusk wymienia małpki, ale cyrk zostaje. Ripper729 1 1 651 21.11.2013, 12:23
Ostatni post: Mesajah
  "Chcę być twoja divka, w piwnicy z tobą pić piwka" Marszal 10 3 985 27.10.2013, 19:40
Ostatni post: BeatBox
  Patrz jak to się robi WazzUp 4 1 303 06.09.2013, 17:27
Ostatni post: Gospodarz
  Dlaczego lepiej nie grać ze swoją dziewczyną Karol 5 2 660 19.01.2012, 20:59
Ostatni post: KruchyFix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości