Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co się dzieje z Narodowym Funduszem Zdrowia?
#1
[Obrazek: 1325865181_by_wilkmaciej_50023-1326027778.jpg]

Co się dzieje w polskiej służbie zdrowia? Jakie zdanie macie w tej sprawie?

Boję się jednego ! Patrząc na obrazek powyżej że usłyszę kiedyś ... takie słowa :

- Proszę Pana ! Słyszy mnie Pan?!
- Ale czy na pewno jest Pan ubezpieczony?

  Odpowiedz
#2
Nie musisz się bać, już teraz bez ubezpieczenia nigdzie cię nie przyjmą. Nawet z ubezpieczeniem też nie zawsze chcą.
  Odpowiedz
#3
Bodajże w gimnazjum ojciec po raz pierwszy zabral mnie do LUX-MEDu. Od tamtej pory nie byłem ani razu u lekarza „na ubezpieczenie”. Za to mam „firmowo” wykupiony full pakiet w LM i nie muszę się martwic. Ogólnie jeśli ktoś ma środki, to polecam prywatne kliniki. Jeśli środków nie macie, to nic wam nie pomoże :)
  Odpowiedz
#4
Karol napisał(a):- Proszę Pana ! Słyszy mnie Pan?!
- Ale czy na pewno jest Pan ubezpieczony?
Karol ale to nie fikcja - już tak mamy i nie ma się z czego śmiać.
I lepiej nie wyobrażaj sobie takiej sytuacji.

maro. napisał(a):Jeśli środków nie macie, to nic wam nie pomoże
Prawdziwe i brutalne czyli Polska.
Wiele razy się już przekonałem.Masz kasę na lekarza?
Wszystko da się załatwić. Nie masz? Czekasz w kolejce rok czasu na wizytę.
Szlak mnie trafia jak mam z takim czymś do czynienia bo w końcu z naszej każdej pensji
odciągają cholerne składki i co z tego mamy? Rok czasu w kolejce na ważny zabieg.

Aaa nie wypowiadam się dalej bo za dużo powiem. Odnośnie naszej polskiej służby zdrowia
mam dość nerwowe zdanie, a to za sprawą własnych doświadczeń.
Teraz już mam tu i ówdzie jakieś znajomości więc jest o wiele łatwiej, ale
niestety cytowane słowa maro. to najtrafniejsze ze zdań jakie mogłem tu przeczytać.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości