Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co to za program?
#1
Pytanko jedno mam ;)
W jakim programie robi sie te animacje
  Odpowiedz
#2
Na tym filmie nic nie zostało stworzone tylko zmontowane, a autor filmu wykorzystał do tego gotowe obrazki.
Co do programu w którym owy film został zrobiony to podejrzewam, że jest to Sony Vegas, najlepszy program do montażu wideo.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
ok dzieki wielkie przyda sie taki program jak bede robic menu ;d
  Odpowiedz
#4
enrique97 napisał(a):ok dzieki wielkie przyda sie taki program jak bede robic menu ;d
Oj obawiam się, że w Sony Vegasie menu nie zrobisz heh. Jak wspomniałem, program służy do montażu wideo.
Jeśli chcesz zrobić menu flash to trafnym wyborem programu będzie Adobe Flash Professional.
Dwa tygodnie nauki stażu w programie i już cokolwiek sobie sam skleisz.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Nie wiem, czy dobrze Niko zrozumiałeś.
Do kolegi chodziło że zrobi animacje, czy jak to nazwać i będzie robił menu na stronie wix.com
Jak źle ja zrozumiałem to przepraszam
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#6
Aha w ten sposób. I zamieści ją w tym menu?
Jeśli tak no to fakt, zmienia postać rzeczy :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#7
Nie wiem czy on chce zrobić animację i zamieścić ją w tym menu ale wiem, że takie coś na generator wix dodać może, poczekamy na wyjaśnienia autora wątku.
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#8
Dobrze Michal mowi. chodzi mi o to ze bede mogl zrobic jakis filmik odnosnie menu albo czegos i dodam je w menu. Zwiekszy to atrakcyjnosc jak i cene menu
  Odpowiedz
#9
Cenę menu? To przelew punktów na chomikuj już działa?
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#10
Nie, przelew nie działa, może kolega nasz sprzedaje menu za pieniądze ?
Stop pomagania!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości