Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Co zamiast tych wszystkich seriali
Wracam z pracy, siadam, biorę pilota i po prostu mnie trafia, bo same telenowele i dokumenty na ustawce. Może znacie jakieś ciekawe programy, takie bardziej popularno-naukowe, żeby można było fajnie i pożytecznie spędzić ten czas przed tv? Chętnie bym coś takiego pooglądał.
  Odpowiedz
Poszukaj czegoś dla siebie w Ipli, bo w naszej telewizji nic ciekawego nie ma. Osobiście od 2 lat nie oglądam telewizji.
  Odpowiedz
zalukaj.tv korzystaj z mojego konta login [CIACH!]hasło-[CIACH!] Lubie sie dzielić tym co mam i będe to robił Pozdrawiam
Paweu napisał 26.05.2017, 00:10:
Wyżej już Robotox pisał Ci abyś nie podawał danych do prywatnego konta na publicznym forum, nie posłuchałeś się. Jeszcze sprawa znaków interpunkcyjnych, którą już wcześniej Ci wspominałem. Myślę, że ostrzeżenie da Ci coś do myślenia.
  Odpowiedz
Ja to zawsze zalukaj albo jakieś filmy kinowe, fajna sprawa:D
  Odpowiedz
Jeśli już, to Netflix - tam poziom seriali jest o wiele, wiele wyższy :)
  Odpowiedz
Proponuję telewizję internetową lub po prostu internet - tam masz dobry wybór i oglądasz to co Ty wybierzesz ;)
  Odpowiedz
Na ttv jest parę dobrych produkcji z Kossakowskim na czele, z polsatowskich produkcji ostatnio Polacy w świecie mnie pozytywnie zaskoczyli. Pozdro

Polecam Kossakowskiego i Polacy w świecie. A stricte naukowe to sonda 2 oczywiście.
  Odpowiedz
Ja przykładowo lubię się odmóżdzyć po całym tygodniu i jestem fanką wyspy przetrwania :)
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości