Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Który napój lepiej smakuje?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Coca Cola
39.13%
9 39.13%
Pepsi
47.83%
11 47.83%
Żaden z nich
13.04%
3 13.04%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Coca Cola vs Pepsi?
#1
Co wolicie i dlaczego? Dostrzegacie jakieś różnice w smaku? :)

[Obrazek: coke-vs-pepsi.jpg]
  Odpowiedz
#2
Ogólnie nie pije obu ze względu na dietę, ale mój brat upiera się, że parę lat temu udało mu się przetestować oba produkty i Cola okazała się lepsza. Jeździł on wtedy całe wakacje grać w kosza z kumplem. Codziennie kupowali sobie po 3 puszki Pepsi i jechali na boisko. Po miesiącu zakupili dla odmiany Colę i strasznie się nią zachwycali... Że niby słodsza, smaczniejsza, lepiej gasi pragnienie itd. Do dzisiaj nie ruszają Pepsi, heh :)
  Odpowiedz
#3
Według mojego wyczucia smaku to pepsi. Obie niezdrowe, jednak bardziej cola, zawierająca 30% cukru, pepsi natomiast ma go 15% ;)
  Odpowiedz
#4
Zdecydowanie cola. Pepsi jest przegazowana i moim zdaniem gorsza w smaku. Kto co lubi, ale ja rzadko kupuję pepsi.
  Odpowiedz
#5
Ja tam wolę pepsi,więcej gazu mają:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#6
Zdecydowanie Pepsi.
Dlaczego?
Bardziej mi przypadł do gustu jej smak.
  Odpowiedz
#7
Cola :D chociaż teraz się przerzuciłem na Polaris :D
  Odpowiedz
#8
Wszystko jedno byle zimne, ale i tak jak mam wybór to biorę Pepsi. Bardziej mi smak odpowiada.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#9
Jak dla mnie Pepsi. Głównie dlatego, że ma więcej gazu. Nieraz zdarzyło mi się kupić Colę, która nie miała gazu. Nie wiem co to miało być. Jednak rzadko piję takie napoję, bo wolę wodę mineralną ;)
  Odpowiedz
#10
Zdecydowanie Pepsi. Coca Cola jest za słodka, jednak obu napoi nie da się pić gdy nie są schłodzone.

W Coca Coli podoba mi się jednak ich ciężarówka, która pojawia się zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.
Bardzo fajnie kojarzą mi się reklamy Coca Coli z tą ciężarówką. :)
Smak tego napoju jest jednak zdecydowanie gorszy od Pepsi.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości