Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


CocaCola niezdrowa, co o tym sądzicie?
#21
Dokładnie, jak kupujecie soki, to tylko 100% i nie 100% gwarancji smaku, tylko 100% naturalnego soku pomarańczowego, warto dodatkowo sprawdzić skład, czasami CocaCola się chowa przy składzie soku.
  Odpowiedz
#22
Coca-Cola kiedyś była lekiem na zatrucia pokarmowe. Potem zrobiono z tego napój i niestety dodaje się coraz więcej cukru.
  Odpowiedz
#23
(15.10.2015, 11:26)barszcz_z_uszkami napisał(a): Coca-Cola kiedyś była lekiem na zatrucia pokarmowe. Potem zrobiono z tego napój i niestety dodaje się coraz więcej cukru.

Coca Cola nadal jest lekiem na zatrucia, pod warunkiem że jest odgazowana :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#24
u mnie na zatrucia działa. Szkoda, że nie pepsi, bo smaku coli nie lubię, no ale lepsze to niż chorowanie przez cały dzień
  Odpowiedz
#25
Poza całą chemią, która odbija się na dziesiątkach reakcji w naszym organizmie, pominęliście chyba najważniejszy i najgroźniejszy składnik - Cukier. To właśnie on odgrywa tutaj największą role. Cola jak cola, Sprite, Fanta, sok jabłkowy, pomarańczowy i inne, naładowane są właśnie cukrem. Ten zaś silnie uzależnia. Nie będę Wam opisywał co dzieje się w organizmie po huśtawce glikemicznej za sprawą wchłaniania tego typu słodyczy, ale nie jest to nic pozytywnego, a wręcz przeciwnie, niesie za sobą szereg kłopotów w naszym ciele.

Obecnie jestem po detoksie od cukru i zmiany organizmu są ogromne. Pomijając kubki smakowe, które w końcu nie są już tak zdezelowane jak kiedyś, po prostu czuję trzeźwość spożywczą. Na dzień dzisiejszy nie brakuje mi już cukru. Nie powiem, bo zjadłbym coś słodkiego, czekoladę, czy batona, ale nie mam już na to takiego parcia jak kiedyś, zwłaszcza podczas detoksu, to była masakra.

Polecam poszukać w sieci medycznych treści na temat szkodliwości węglowodanów prostych, cukrów w diecie. Pieszczotliwe określenie "Biała śmierć", to wcale nie jest wyolbrzymienie.

W gratisie:

[Obrazek: q1Uihqy.jpg]
  Odpowiedz
#26
w szklance coli jest aż 16 gram cukru, więc od czasu do czasu nikomu nie zaszkodzi, ale nałogowo raczej odradzam
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości