Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Cover by Maja
#1
Witam chciałbym pokazać wam covery mojej dziewczyny od dziś zaczeła zabawę z tym :) oceniajcie komentujcie :) na bieżąco będą wstawiane nowe. :)

https://www.youtube.com/watch?v=X0vbQ47FIK8



https://www.youtube.com/watch?v=gA-7F1uR4Ig

Zgóry dzięki :)

https://www.youtube.com/watch?v=teKLZNa6Xa4

Proszę o wyrozumiałość :) dopiero zaczynam :)
  Odpowiedz
#2
No cóż... Dopiero zaczyna i to słychać. Nie zachwyciło mnie.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
Mam takie samo zdanie jak Jarek. Dodatkowo dopiszę, że masz problem z odpowiednim przeciąganiem lub skracaniem słów. Posłuchaj sobie oryginału i staraj się to odtworzyć, a dopiero później, po nabraniu wprawy wprowadź własne wariacje. Na śpiewaniu może się nie znam, ale mam zabójczy słuch, więc jestem pewien, że sporo twoim wykonaniom utworów, ale od tego jesteś, żeby trenować, dlatego życzę powodzenia i późniejszych sukcesów. Twój głos mi się podoba, ale nie ma w nim szału, to też szczerze. Pracuj nad tonacją, bo tego też brakuje.
  Odpowiedz
#4
Głos jest niepodparty. Trzeba popracować nad torem brzuszno-przeponowym. W coverze Kings of Leona'a mam wrażenie, że co druga fraza jest wykrzyczana no i przez brak podparcia powietrza na koniec frazy brakuje. Masz delikatny głos, myślę, że w innym repertuarze sprawdziłabyś się lepiej. Popracuj a na pewno będzie lepiej no i powodzenia w rozwijaniu pasji :)
  Odpowiedz
#5
Barwa piękna, jest potencjał, brak jednak treningu. Strasznie fałszujesz, ale spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano :) W sieci znajdziesz multum poradników dla początkujących piosenkarzy. Teoria jest bardzo ważna, ale pamiętaj o praktyce, to rozwija najbardziej. Moja kobieta jest wokalistką, zaczynała od najmłodszych lat w szkole, nigdy nie brała żadnych lekcji, nie czytała książek i nie przerabiała kursów, jest samoukiem i radzi sobie rewelacyjnie. Dzisiaj ma zespół i robi na tym pieniądze. Najważniejsze są chęci, reszta jest już tylko konsekwencją.

Przesłuchałem Twoje wszystkie piosenki i jeśli chodzi o radę ode mnie, wczuj się bardziej w utwór, który śpiewasz. Słychać po Tobie, że jesteś mega początkująca, jest nieczysto, kaleczysz niektóre fragmenty, masz kłopoty z wyciągnięciem, brak Ci pracy przeponą, jest tego wiele, ale nad tym trzeba pracować. Coś, co możesz zmienić już teraz, podnosząc znacznie standard swoich coverów, to właśnie emocjonalny śpiew, wczucie się, pełen przepływ, rejs po oceanie dźwięków. Obecnie robisz to mechanicznie, jak robot, czytasz uważnie tekst, skupiasz się na poprawnej angielszczyźnie, a nie to jest tutaj najważniejsze. Daj się porwać, nie przejmuj się, że ktoś patrzy lub słucha z boku, musisz przezwyciężyć ten "wstyd" przed okazywaniem uczuć w muzyce. Wbrew pozorom, to bardzo intymne. Oddając się bezwzględnie magii dźwięków, człowiek obnaża wewnętrznie swoje ciało. To ten moment kiedy oczy się zamykają, na ciele pojawiają się ciarki, a świat na chwilę przestaje istnieć. Jesteś tylko Ty, emocje i otaczające Cię fale dźwięku.
  Odpowiedz
#6
Dziękuje wszystkim za komentarze :) wasze komentarze są dla mnie bardzo ważne w dalszym rozwinięciu mojej pasji :)

A co powiecie na polski repertuar :)

https://www.youtube.com/watch?v=0sgkCN_9...e=youtu.be

Jeszcze raz wielkie dzięki !
  Odpowiedz
#7
Nie poniosło mnie.
Jak dla mnie brakuje jej troszeczkę pewności siebie, to słychać, takie jakby załamania głosu.
Ćwiczyć, ćwiczyć a może wyjdzie coś bardzo interesującego.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Music Mój pierwszy cover !!!!!! filipoxin 6 1 733 07.11.2015, 10:57
Ostatni post: Suicider
  Mój jest ten kawałek podłogi COVER igunio3 0 1 139 05.01.2014, 01:29
Ostatni post: igunio3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości