Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Cykl: Tajemnice umysłu
#1
[Obrazek: bZHbDgD.png]

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jaki potencjał kryje się w Twoim wnętrzu? Czy nie odniosłeś nigdy wrażenia, że chcieć znaczy móc, a dobre nastawienie to klucz do sukcesu? Pomyśl, o ile łatwiej byłoby Ci w życiu, gdybyś poznał tajemnice swojego umysłu i potrafił nad nim zawładnąć. To zupełnie możliwe! Tak, możesz stać się programistą systemu, który kieruje Twoją rzeczywistością! Potrzebna jest Ci jedynie wiedza na temat oprogramowania zarządzającego Twoim mózgiem.

Namagnesowany kawałek żelaza, potrafi unieść ciężar nawet paręnaście razy większy niż jego własna masa rzeczywista. Kiedy go jednak rozmagnesować, ten sam kawałek metalu nie ruszy z miejsca nawet piórka. Podobnie sprawa tyczy się ludzi, którzy naładowani pozytywną energią, osiągają po kolei wszystkie założone przez siebie cele, w przeciwieństwie do osób, które przepełnione są lekiem i wątpliwościami. Często na naszej drodze pojawia się korzystna okazja. Człowiek, który z góry zakłada, że się nie uda, że wystawi się jedynie na pośmiewisko, a cały proces jest dla niego zbyt trudny, nie dojdzie w życiu do niczego.

Odkryj skarbnicę niepowtarzalnych bogactw znajdującą się w Twoim wnętrzu. Poznaj działanie mechanizmów, które uczynią Twoje życie o wiele prostszym… Gdy nauczysz się wyzwalać potężną moc podświadomości, staniesz się panem własnego losu, władcą przeznaczenia, lordem królestwa, które stanowi Twój świat. Moc ta jest w Tobie. Aby móc z niej korzystać, musisz jedynie pojąć jej naturę, poznać zasady działania i po prostu zacząć z niej czerpać niebywałą energię i władzę.

W cyklu „Tajemnice umysłu” poznasz wiele cennych rad i wskazówek dotyczących bezpośrednio głębokich sfer Twojego mózgu, zobaczysz jak zaskakujący potrafi być Twój umysł, zasmakujesz neurolingwistycznego programowania i odnajdziesz zrozumienie siebie samego. Przygotuj się na przyjęcie wiedzy, która zmieni Twój dotychczasowy tok myślenia, wartości, które nadadzą sens Twojemu działaniu, i wiarę, która pomoże Ci uwierzyć w Twój największy przyszły autorytet - w siebie.


Wątki w cyklu:
  Odpowiedz
#2
A co jeśli nie chodzi o pojęcie wiedzy i zasad działania naszego umysłu, tylko o zwykłe zainteresowanie daną rzeczą? Co mi z poznania zasad działania mózgu, które pokażą mi, że nauczę się pisać programy jak mnie to w ogóle nie jest w stanie zainteresować?
  Odpowiedz
#3
Tomek1 napisał(a):A co jeśli nie chodzi o pojęcie wiedzy i zasad działania naszego umysłu, tylko o zwykłe zainteresowanie daną rzeczą? Co mi z poznania zasad działania mózgu, które pokażą mi, że nauczę się pisać programy jak mnie to w ogóle nie jest w stanie zainteresować?

Mam wrażenie, że nie do końca rozumiesz co przeczytałeś, ale nic nie szkodzi. Widocznie ten tekst, jak i zarówno cały cykl, który niebawem powstanie, nie jest dla Ciebie ;) Przyjdzie jeszcze moment w Twoim życiu na zgłębianie takich wartości. Na razie widzę jednak po wątkach, które zakładasz, że musisz jeszcze niestety sporo czasu poczekać ;)
  Odpowiedz
#4
Niechodzi tutaj w żadnym wypadku o pisanie programów, tylko o neurolingwistyczne programowanie, w skrócie NLP. NLP pozwala osiągać wyznaczone cele, poprawiać samopoczucie i jakość życia, skutecznie komunikować się z ludźmi a nawet pozbywać się wielu chorób (psychicznych), za pomocą specjalnych technik. Więcej info:Projektsukces.pl/nlp.html
  Odpowiedz
#5
Potwierdzam po przeczytaniu twojego drugiego postu z tego cyklu naprawdę zrozumiałem w czym robię błąd w ciągu 10 min rozpisałem się ile się da już nie miałem sił ale i tak pisałem dalej uznałem że to ci pomoże w dalszym rozwoju zaparłem się i proszę
dziękuje za ten cykl obiecuję że każdy post z tego cyklu będzie przeczytany
jeszcze raz dziękuje i wiec że to nie pójdzie na marnę
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tajemnice umysłu - Nastawienie i wizualizacja da Vinci 13 6 938 29.08.2017, 16:06
Ostatni post: Kristin_123
  Tajemnice umysłu - Świadomość, a podświadomość da Vinci 12 10 247 30.03.2016, 17:54
Ostatni post: Forseti
  Tajemnice umysłu - Mózg da Vinci 9 5 170 08.10.2012, 14:01
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości