Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czas wolny spędzasz samotności czy w towarzystwie?
#11
Odnośnie pytania to zależy od mojego nastroju.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#12
Ja też nie jestem w stanie tego określić, raczej jestem typem samotnika (z wyboru) lubię ciszę
i własne towarzystwo, ale wiadomo jak każdy człowiek lgnę do stada. Dokładnie tak jak przedmówcy,
zależy od nastroju.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#13
Ja jestem bardziej typem, który nie lubi się ingerować mocno w towarzystwo, dlatego swój wolny czas lubię spędzać w samotności - obejrzeć sobie film, poprzeglądać komputer, posiedzieć na balkonie.


  Odpowiedz
#14
Przeważnie samotnie. Ale jeżeli ktoś z moich znajomych jest dostępny to coś zawsze się organizuje.
Ale wolę spotkania w cztery oczy niż większe zbiegowiska.
  Odpowiedz
#15
Ciężko jest mi to określić. Staram się spędzać dużą ilość czasu z chłopakiem, jednak zdarzają się dni, że nie spotykamy się, więc wtedy zaszywam się w swoim pokoju i czytam lub oglądam jakiś film, serial.
  Odpowiedz
#16
Preferuję spędzać czas w samotności, choć często moim jedynym towarzystwem jest moja dziewczyna.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#17
Ja większość wolnego czasu spędzam samemu, choć lubię czasem się spotkać ze znajomymi. Teraz niestety często nie mam za bardzo z kim się spotykać, bo pełno osób nie ma czasu. To już dla mnie nie są czasy podstawówki czy gimnazjum, kiedy wszyscy mieli pełno czasu.
  Odpowiedz
#18
Jeżeli znajomi mają czas to jak najbardziej, ale jeżeli nie mają jak i ja no to nie.
  Odpowiedz
#19
Szczerze to różnie bywa zależy czy ktoś ma czas czy nie i czy jestem w chandrze
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak spędzacie wolny czas w czasach koronawirusa i pandemii? Swordancer 3 953 25.04.2020, 14:24
Ostatni post: Andrzej Krasowicz
  Ile czasu dziennie spędzasz przed telewizorem? Baron 41 9 580 11.11.2017, 22:26
Ostatni post: Markyt
  Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem? Vilandra 56 14 638 17.04.2017, 20:59
Ostatni post: Magia
  Jak dzielimy swój czas. Jarus 5 2 937 09.08.2015, 23:37
Ostatni post: Paweu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości