Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czego na EURO 2012 nie uda się dokończyć?
#1
Witajcie.

Jakich dróg oraz innych budowli nie uda się dokończyć na EURO 2012?

Proszę o wasze opinie.
  Odpowiedz
#2
Baronie drogi w odpowiedzi na Twoje pytanie mogłabym postawić kontrpytanie; a co się ukończyć da?

I oczywiście sobie na nie odpowiedzieć, że NIC :D, ale tak na poważnie, to już tylko dni dzielą nas od Euro. Pamiętam te okrzyki radości i entuzjazmu, kiedy okazało się, że wspólnie z Ukrainą zorganizujemy te mistrzostwa... to było już jakiś czas temu.
Ile obietnic, marzeń o złotych górach i miastach mlekiem i miodem płynących, miało być już dzisiaj prawdą...

Miało, bo wynik jaki jest taki wszyscy widzimy. Owszem mamy niby te stadiony i kilka marnych kilometrów autostrad, ale tak naprawdę, to niewiele się zmieniło. Euforii na twarzach turystów to ja się nie spodziewam. Szału w wykonaniu naszej reprezentacji zresztą też nie.

Teoretycznie postępy naszego kraju w drodze do Euro zostały cenione pozytywnie, ale jakie będą nastroje po mistrzostwach, tego najstarsi górale nie wiedzą...
  Odpowiedz
#3
Codziennie przejeżdżam sobie obok stadionu Narodowego i sobie myślę.
Z początku strasznie mi się nie podobał, idiotyczne wydawało mi się to jak by wyglądał
na niedokończony. Czekałem tylko czy po dokładają jeszcze biało czerwone pasy.
Z czasem chyba dałem przekonać się propagandzie iż ten stadion jest piękny.
Trochę przypomina koronę a wykończenia sprawiły, że nie rzuca się już to w oczy.

Prawdą jest mimo wszystko, że sporo zyskaliśmy dzięki Euro2012. Nie tyle ile byśmy chcieli ale
co by było gdyby nie było tego wszystkiego ? Doścignął by nas ten ich wyimaginowany kryzys?
Jeśli wszystko będzie dobrze może i przełoży się to na lata? Zaskakujące jest jednak to:
Merkel mówi jednym głosem z Kaczyńskim ?? No jak dla mnie szok i nie wiem co o tym myśleć..
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szeroka kadra Polski na Euro 2016 Robotox 0 1 099 12.05.2016, 23:50
Ostatni post: Robotox
  Euro 2016 bez kibiców? Robotox 3 1 525 25.03.2016, 16:59
Ostatni post: Dennijs
  Losowanie grup Euro 2016 Robotox 7 2 377 19.12.2015, 11:57
Ostatni post: SimLay
  Miss publiczności Euro 2012 adam-as 9 9 962 14.07.2012, 19:45
Ostatni post: saturas
  Andres Iniesta najlepszym piłkarzem finału i całego turnieju Euro 2012 MissFuneral 2 3 796 07.07.2012, 22:14
Ostatni post: bombardiero00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości