Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy Filesonic.pl przestraszyło się ACTA?
#1
Z tego co zrozumiałem to filesonic.pl zamknęło program zarobkowy.
http://www.filesonic.pl/ albo umarł.
Hostingi lawinowo zaczynają się płoszyć i to nie bez kozery.
  Odpowiedz
#2
CzekoladowyBaron napisał(a):Hostingi lawinowo zaczynają się płoszyć i to nie bez kozery.
Ja się nie dziwię. Bardzo dobrze, że zaczynają się płoszyć bo jest się czego bać.
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#3
Ciekaw jestem jak będzie wyglądał ten protest przewidziany na 26 stycznia 2012.
  Odpowiedz
#4
adam-as napisał(a):Ciekaw jestem jak będzie wyglądał ten protest przewidziany na 26 stycznia 2012.
Albo przebiegnie spokojnie, albo zrobi się zadyma jak 11 listopada i raczej bym się nie zdziwił.
I 25 stycznia a nie 26 :)
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Proces ratyfikacji ACTA zawieszony! Saibo 3 2 474 05.02.2012, 20:53
Ostatni post: Saibo
  ACTA podpisane przez ambasador Polski Jadwigę Rodowicz Nicholas 6 4 324 29.01.2012, 11:40
Ostatni post: kappajey
  ACTA bez ratyfikacji? Donald Tusk zaczyna mieć wątpliwości! adam-as 5 4 410 28.01.2012, 23:16
Ostatni post: Saibo
  Galeria z protestów przeciw ACTA! Karol 5 3 315 26.01.2012, 20:21
Ostatni post: Karol
  Rząd chciał ukryć prawdę o ACTA - oto dowód tonyviroos 1 2 553 26.01.2012, 19:21
Ostatni post: kappajey

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości