Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy da się przerobić wygląd phpBB na iPB ?
#1
Mam pytanie czy ten skrypt można przerobić tak aby wyglądał jak płatny ipb? nie chodzi o funkcje tylko o wygląd.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#2
Musiał byś przerobić sporo plików - więc myślę że nie opłaca się :D
(Raczej się nie da :D)
---
  Odpowiedz
#3
Kłamstwo Szymon nie wiesz to się nie udzielaj, od pewnej osoby z forum dostałem info że wystarczy odpowiedni styl..
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#4
Zaxer napisał(a):am pytanie czy ten skrypt można przerobić tak aby wyglądał jak płatny ipb? nie chodzi o funkcje tylko o wygląd.

Zaxer napisał(a):łamstwo Szymon nie wiesz to się nie udzielaj, od pewnej osoby z forum dostałem info że wystarczy odpowiedni styl..

Sorki nie doczytałem, że tylko wygląd...
---
  Odpowiedz
#5
Pewnie, że się da. Wystarczy znaleźć odpowiedni styl.
Jeżeli takiego nie ma to trzeba by zrobić. Możesz to zlecić to też fachowcom.
Myślę, że taki styl kosztowałby do 100zł.
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#6
To ty im zleć daj za 100zł i od sprzedaj mi za 120 ok?
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#7
(13.12.2011, 21:38)Zaxer napisał(a): Kłamstwo Szymon nie wiesz to się nie udzielaj, od pewnej osoby z forum dostałem info że wystarczy odpowiedni styl..

To jak Ci ta pewna osoba powiedziała że potrzeba tylko odpowiedni styl (domyślam się kto) to niech Ci powie jak "przerobić" te forum. Nie zakładaj tego typu wątków jeśli masz pisać wszystkim teksty typu "jak nie wiesz to się nie wypowiadaj".

Jeśli nie stać Cię na licencję iPB, to forum postaw na myBB, a nie próbuj podrabiać.
Ogólnie mówiąc nie wiem jak ty chcesz nadzorować forum jeśli nie masz o tym zielonego pojęcia z tego co widzę czytając tu na forum Twoje wypowiedzi.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czym jest phpBB Szymon 5 5 162 14.10.2011, 19:36
Ostatni post: tonyviroos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości