Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy grozi blokada chomika
#1
Witam
Mam chomika z własnym uploadem z filmami i serialami.
I dostaje takie wiadomości
Witamy,

na Pani/Pana koncie znajdują się pliki:

Pamietniki.Wampirow.S03E04.PL.WEB-DL.XviD-DeiX.avi (folder: pamiętniki wampirów sezon 3 lektor pl)

do których prawa autorskie zostały naruszone, według oświadczenia: Cyfrowy Polsat S.A.

który to podmiot skierował do Portalu Chomikuj.pl prośbę o uniemożliwienie ich rozpowszechniania.

Pliki znajdujące się w publicznie dostępnych folderach zostały przez nas usunięte.
Pliki zabezpieczone hasłem zostały oznaczone symbolem © i nie są widoczne dla innych użytkowników (dostęp ma tylko właściciel konta). Dotyczy to hasła ustalonego dla całego konta jak i poszczególnych folderów, w których znajdowały się pliki.

Wcześniej TVN wysłał kilka takich wiadomości i zablokowali mi innego chomika na zawsze nie chce żeby sytuacja się powtórzyła .
Czy jeśli założe na chomika hasło i wpisze je tak by wszyscy je widzieli to nadal będę dostawała takie wiadomości? Czy w tedy też grozi mi blokada chomika?
[Obrazek: Seriale_LOVE.gif]
  Odpowiedz
#2
Musisz usunąć niestety te pliki, schowanie nic chyba nie da.
----------
Fakt, zapomniałem automatycznie..
  Odpowiedz
#3
plik jest usuwany automatycznie, a blokada chomika ci nie grozi
  Odpowiedz
#4
Grozi Ci dopiero wtedy jak wrzucisz ten plik jeszcze raz.
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#5
Mi dzisiaj przyszła identyczna wiadomość od Cyfrowego Polsatu.
To chyba jeden odcinek, nie?
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#6
Czarna_Owca napisał(a):Grozi Ci dopiero wtedy jak wrzucisz ten plik jeszcze raz.

Potwierdzam, z tym, że możesz wrzucić ten sam film ale ripowany przez kogoś innego i nic sienie stanie. Wielokrotnie tak robiłem i robię nadal. Te wiadomości jak i blokady są dokonywane przez automat. Ten sam automat też dokonuje blokad.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#7
(27.12.2012, 18:11)ROCKISNOTDEAD napisał(a): Mi dzisiaj przyszła identyczna wiadomość od Cyfrowego Polsatu.
To chyba jeden odcinek, nie?
tak tylko jeden
To tak jak z serialem czas honoru jest 5 sezonów a prawa autorskie narusza tylko 5 sezon I reguły gry na 15 odcinków 13 narusza prawa heh
[Obrazek: Seriale_LOVE.gif]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Nie chcą się wysyłać duże pliki przez chomika na androida Arkadiusz Piotr 0 1 183 31.07.2017, 20:40
Ostatni post: Arkadiusz Piotr
  pobieranie folderów ze swojego chomika pandokti 1 4 311 16.11.2015, 08:56
Ostatni post: Mesajah
  Jak wypozycjonować swojego chomika odpłatnie? kubaszekr38 4 2 130 05.04.2015, 04:08
Ostatni post: szalony
  Wycena chomika 2mln punktów TylkoLegalnePliki 7 2 553 08.03.2015, 22:17
Ostatni post: TylkoLegalnePliki
  Odświeżenie chomika. MrPsycho 14 3 822 11.02.2015, 03:21
Ostatni post: Dennijs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości