Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy można kochać jedną osobę całe życie?
#11
Czy można kochać jedną osobę do końca życia? Myślę, że tak- Ci staruszkowie w parkach czy autobusach przywracają nadzieję.

Nie powiem Ci, Hakier, czy można, z doświadczenia. Mogę Ci za to powiedzieć, że miłość jest silniejsza niż śmierć i z kochaną osobą umiera cząstka Ciebie.
Nie wiem, co przyniosłaby przyszłość, czy ta miłość by przetrwała próbę czasu, ale na pewno nadal zajmuje ważne miejsce w moim życiu.

Miłość... jeżeli oprzesz ją na dobrych wartościach- przetrwa wiele, ale nie wiem, czy wszystko.
  Odpowiedz
#12
Istnieje też Bóg osobowy, którego zapewne - jako jedyną osobę - kocha miliony [miliardy] osób na całym świecie. Monoteizm. Bez połączenia z seksem. Tobie zaś zapewne rozchodzi się o miłość zarówno duchową, jak i fizyczną...
  Odpowiedz
#13
Moim zdaniem oczywiście ,że można pod warunkiem ,że to ta 'jedyna'
Milośc jest bardzo skomplikowanym uczuciem w wielu przypadkach zdarza się ,że szybko się rozwiewa, jest to wtedy chwilowe zauroczenie. Znam duzo osób starszych (chociaż moi dziadkowie) którzy się kochają do teraz. Jednak takie uczucie w naszym ,życiu zdarza się raz na milion. Wiele osób mówi ,że miłość nie istnieje, najczęściej jednak twierdzą tak dlatego iż jej nie zaznali lub zostali mocno zranieni co zdarza się bardzo często.
W jednym zdaniu na zakończenie tak istnieje.
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#14
Oczywiście, że można. To jest prawdziwa miłość...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co mozna kupic dla dziewczyny Luxi 1 1 012 18.02.2020, 13:23
Ostatni post: Luxi
  Pierwsza rodzina, którą można oglądać 24/h na dobę. amb00 9 2 674 28.12.2015, 14:00
Ostatni post: amb00
  Gdybyś mógł wskrzesić jedną osobe Paweu 13 3 519 27.10.2013, 18:59
Ostatni post: BeatBox
  Michael H. Ollis poświęcił swoje życie zasłaniając Polaka WazzUp 3 1 834 22.09.2013, 14:18
Ostatni post: Cassius
  To jest Twoje życie - żyje świadomie! Karol 2 2 316 02.06.2013, 03:24
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości