Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy to może być łysienie plackowate?
#1
Witam, mam pytanie, czy po tym zdjęciu jesteście w stanie ocenić czy to może być łysienie plackowate czy to po prostu są zwykłe "gniazdka"?

[Obrazek: Zdj_cie024-1347484049.jpg]
  Odpowiedz
#2
Nie jestem dermatologiem, ale moim zdaniem niepotrzebnie panikujesz. ;) Normalne "gniazdka" - tak po prostu rosną włosy na czubku głowy, w różnych kierunkach i ja tam żadnych łysych placków nie widzę. :)
  Odpowiedz
#3
Ja na Twoim miejscu zwrócił bym baczną uwagę na ten parkiet na dole, jeśli za parę dni zacznie przypominać wykładzinę dywanową, znaczy łysienie ;) ( zwykłe gniazdka ;) )
  Odpowiedz
#4
dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Wolałem zapytać niż być w niecierpliwości poza tym ani nic mnie nie swędzi, ani włosy nie wypadają...
  Odpowiedz
#5
Nie ma co dziwić się chłopakowi. ;-) Też uważam, że włosy rosną Ci normalnie i skoro nie wypadają, to trzeba się cieszyć. ;-)
  Odpowiedz
#6
Normalne włosy. Łysienie plackowate wygląda zupełnie inaczej. Przede wszystkim we włosach miał byc łyse miejsca w kształcie okręgów. Tutaj nie ma tego. Masz puszyste włosy tak w ogóle :)
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#7
To nie jest łysienie plackowate, poczytaj o łysieniu plackowatym procerin.pl/lysienie-plackowate.html tutaj jest ładnie opisane w artykule. Samo łysienie które teraz masz też jest bardzo znikome.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co mi może dolegać? Karrts 12 4 372 04.01.2013, 22:39
Ostatni post: elgato
  Czy lekarz może odmówic przepisania recepty? menii 4 2 484 05.12.2012, 11:10
Ostatni post: menii
  Ucisk w okolicach wątroby - co może oznaczać? adam-as 7 5 122 01.12.2012, 01:43
Ostatni post: Bub17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości