Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy trudno wam kontrolować śmiech?
#1
Nie wiem czy to była prawdziwa sytuacja czy tylko skecz kabaretu In De Gloria, ale spójrzcie sami i spróbujcie się powstrzymać od śmiechu.

Swoją drogą obstawiam to drugie. Ponieważ na żywo program byłby przerwany, a nie dopuszczono by takiego nagrania do emisji publicznej. Gdyby to była jednak prawda, to jaka byłaby wasza ocena? Prowadzący musi być opanowany w najróżniejszych sytuacjach, więc takie zachowanie nie ma racji bytu, ale spójrzcie jednak na reakcje gości zaproszonych do studia. Sami zakrywali z całej siły ręką buzię by się nie zaśmiać. Czasami jednak warto sie powstrzymać od śmiechu. [Spoiler: 4.27min FATALITY]

  Odpowiedz
#2
To prawda program po tym zdjęli słyszałem o tym gościu prowadził taki ala "Rozmowy w toku" w jakimś południowo amerykańskim kraju. Wiesz facet przez lata słuchał takich historii i w końcu pękł zdarza się to jak z 2 typami gniewnych ludzi tych którzy wyładowują swój gniew lub go kumulują. Jeden krzyczy na kasjera w banku a po latach kasjer wchodzi do banku i wypróżnia magazynek w kolejkę klientów:( To była taka sama zasada ale chodziło oczywiście o śmiech:):D

Zresztą jest gdzieś wywiad jak ta sytuacja wpłynęła na niego i tłumaczył swoje zachowanie oraz przepraszał.
  Odpowiedz
#3
Ja nigdy nie powstrzymuje się od śmiechu i to jest czasami błąd, bo ludzie czują się urażeni. Jednak z drugiej strony to pełna naturalność :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości