Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


DANI SHAY - dziewczyna, która wzrusza do łez.
#1
Wygląda trochę jak Justin Biber, a właściwie to on wyglada jak ona, bo ona jest starsza.
Wystąpiła w amerykańskim mam talent. Po tym kawałku ją polubiłem:



Ujęła Jury swoim poczuciem humoru i dostała szansę, niestety w kolejnym etapie zjadła ją trema i po ostrej krytyce odpadła. Jednak ludzie prosili ją, aby się nie poddawała i jeszcze raz zawalczyła o swoje marzenia. Tak też zrobiła – wystąpiła W kolejnym TV SHOW – glee project i znowu odpadła mimo ogromnej rzeszy fanów. Wiele osób by zwątpiło, ale nie Dani – ona prze dalej, nagrywa covery znanych utworów oraz pisze własne piosenki i marzy o wydaniu płyty. Oto kilka jej kawałków:







Ja, stary koń nie wiedziałem, że tak się wzruszę słuchając rapu w jej wykonaniu. Włożyła w to całe serce. Coś we mnie pękło i wiem, że chcę jej pomóc, tak po prostu:



Za pomocą strony www.kickstarter.com DANI SHAY szuka osób, które pomogą jaj spełnić marzenie o wydaniu własnej płyty. W zamian oferuje mnóstwo nagród, już za 1 dolara otrzymasz cyfrową wersję jej przyszłej płyty, wpłacając większe sumy masz dostęp do coraz lepszych nagród (a jest ich sporo: DVD, ubrania, zdjęcia, oryginalne teksty piosenek, a nawet możesz zamówić u niej utwór z dedykacją). Pomysł zasługuje na zainteresowanie, w końcu jeden dolar to tylko 3,20 zł każdy z WAS może przyczynić się do spełnienia jej marzenia. Ja zacząłem od 5 dolców (płatność za pomocą karty VISA), mam nadzieję uzbierać 500$ i usłyszeć od niej piosenkę z dedykacją dla mojej żony.
Oto smutna historia pewnej bardzo utalentowanej dziewczyny, historia, która wcale nie musi kończyć się smutno, bo zależy w jakiejś części od Ciebie.
Ty też możesz pomóc.
Wejdź tu i poczytaj jak:
http://www.kickstarter.com/projects/5267...ivity-book

Wystarczy chcieć, a jeśli nie masz karty VISA możesz poprosić rodziców i kiedy ich przekonasz, to na pewno pomogą. Stare pokolenie też ma serce. Jestem tego pewien.

I jeszcze jedno jeśli chciałbyś napisać poniżej jakiś złośliwy komentarz, to lepiej nie pisz wcale… nie musisz się popisywac jaki jesteś "mądry".
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#2
Dziewczyna jest niesamowita, nie mogła by za justina być. A by justin musial sie męczyć ?? Eh ale taki mamy już świat. :)
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#3
No, no, silna dziewczyna z niej, nie poddaje się, to najważniejsze. Z takim podejściem wróżę jej świetlaną przyszłość ;) A że tak spytam jeszcze... Ona jest homoseksualistką?

P.S. Z grzywką zaczesaną do góry wygląda dużo lepiej.
  Odpowiedz
#4
Czy jest homoseksualna? Ja też się nad tym zastanawiałem gdy ogladałem teledysk ONE.
W piosence "girl or boy" śpiewa z humorem, że nie jest lesbijką.
Po prostu jest kontrowersyjna i być może całuję dziewczynę, aby zwrócić naszą uwagę na zupełnie coś innego.
Wogóle Jury z "mam talent" stwierdziło, że jej piosenki niosą przesłanie i zmieniają ludzi, a gdyby wygrała "mam talent" stałaby się kolejną komercyjną gwiazdeczką.
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#5
Mój pierwszy filmik na YT.
Komu się podoba palec w górę, a komu nie palec w dół.
Proszę o jakieś komentarze.


http://www.youtube.com/watch?v=-BhhyLnrO0k
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#6
O Stary, nieźle! Naprawdę świetnie Ci wyszło. Poszedł like i koment. Super ;)
  Odpowiedz
#7
OK
Doczeałem się.
20.11.2013r odbędzie się koncert Dani Shay na żywo, który możesz obejrzeć w internecie.
Tu jest info:



A tu będzie koncert:
http://www.stageit.com/dani_shay/live_sh...ter/30567#

P.S. Bilety po 16zł (mozna płacić przez PAYPAL.)
Tylko nie wiem która godzina to jestw Polsce - 4:30 pacyfik time.
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości