Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dam pracę
#11
Na czarno, to mi zakład zamkną... Wszystko musi być w papierach, ehhh Auc
  Odpowiedz
#12
Rany, jaki formalista!
Nietoperz-->noc-->czarno! Kumasz? A propos, żaby też łapią komary, chociaż ich specjalnością są raczej muchy. W chwytaniu komarów, to są raczej zielone.
Dobra, wiem, żaby też zarejestruj jak coś :P
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#13
Ja gdzieś słyszałem że komary uciekają od zapachów jakichś kwiatów, nie pamiętam za dobrze jakie ale jak się poszuka to zapewne się znajdzie :P
Pamiętam jedynie że te kwiaty mocno cuchną, przynajmniej jeden z nich więc na dłuższą metę (np. się popsikać tym czy coś) to raczej nie wchodzi w grę...

Chciałem coś napisać ale potem będzie że jestem rasistą więc sobie daruję :D
  Odpowiedz
#14
Jeśli chciałeś powiedzieć, że komary nie gryzą murzynów, to ja chce być czarny Auc

Niby bezrobocie w kraju, a zgłoszeń nie ma...
  Odpowiedz
#15
(03.06.2013, 19:19)Mychaty napisał(a): Ja gdzieś słyszałem że komary uciekają od zapachów jakichś kwiatów,

Kocimiętka, komarzyca, mirt, bazylia, rosiczka - to są rośliny, które odstraszają komary. Taką przykładową bazylię to i na dworze można posadzić i w doniczce na parapecie w celach kulinarnych. Komar szybciej się zesra niż przekroczy próg Twojego okna :D
  Odpowiedz
#16
(13.06.2013, 23:02)Vilandra napisał(a): Komar szybciej się zesra niż przekroczy próg Twojego okna :D
No nie wiem czy chciałbym mieć obsrany parapet. To już chyba opcja z nietoperzem jest lepsza.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podwyższenie wynagrodzenia za ciężką prace... cień 3 2 463 04.01.2012, 02:18
Ostatni post: tonyviroos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości