Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Damian Ukeje
#1
moim zdaniem najlepszy rockowy polski głos na scenie muzycznej ostatnich lat. Wygrał polską edycje TVOP i teraz ma wydać swój pierwszy album wraz z zespołem FBF. A wy co myślicie o jego utworach?
  Odpowiedz
#2
Słyszałem parę jego kawałków i muszę przyznać ,że jest całkiem niezły :).
Coverował Nothing Else Matters (by. Metallica of cours) ale wyszło mu to średnio i dlatego "całkiem niezły".
Purple Rain - b. dobre! Polecam przesłuchać.

Jak na Polskę to reprezentuje sobą stosunkowo wysoki poziom, ale to wciąż za mało by zaistnieć na arenie międzynarodowej (moim zdaniem).
Daleko mu do Pawła Grzegorczyka (wokalisty zespołu Huner) czy też Piotra Roguckiego (Coma).

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#3
Bardzo cenię jego wykonaniu utworu "Polski" grupy Human
  Odpowiedz
#4
Nie słyszałam jego utworów (poza jednym, który zaprezentował w programie), ale oglądałam pierwszą edycję VOP i jak tylko usłyszałam go na przesłuchaniach w ciemno, wiedziałam, że musi wygrać. Kibicowałam mu od samego początku i bardzo się cieszę, że wygrał. Mam tylko nadzieję, że zrobi prawdziwą karierę, bo na to zasługuje i że nie będzie tylko sezonową ciekawostką polskiej sceny muzycznej.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości