Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Danielo117o.toplista.pl
#1
Zapraszam do siebie na Top Listę
Nie dorównam Baronowi czy Adasiowi,ale ja dopiero się ucze:P


[Obrazek: zostalem-_hpspxhe.png]

KLIKNIJ ABY WEJSC
  Odpowiedz
#2
Co mi się nie podoba...
1. Baner, sprawia wrażenie maniaka anime, amatorski, odstraszający. Osobiście gdy go widzę to nie klikam.
2. To okropne i spixelowane "Zobacz nowości", obrazek po prostu dno i 3 metry mułu.
3. Player... Wiesz pewnie, że 80% chomików tego nie loteruje... sam szkodzisz topce.
4. W ogóle za dużo reklam i innych badziewi na górze. Po co to?
5. Dozwolone banery dla innych, trochę za duże.
6. Kolorystyka za ciemna.

Takie jest moje odczucie. Zrobisz z tym co zechcesz ;)
  Odpowiedz
#3
Tak jak Kruchemu, Baner bym zmienił i nie pisał na nim linku do toplisty bo po co jak będzie odnośnik, napisz tam coś innego jak już chcesz. Odtwarzacz nie potrzebny. Ogólnie za ciemno tam masz i jakieś błyskawice lecą z góry:D I jeszcze ta Nowość z odnośnikiem do gry...
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#4
oj usuń ten odtwarzacz - taka moja rada.
Kolorystyka ciemna - ok, mi się podoba.
Za dużo banerów i reklam na samej górze

Baner toplisty - całkiem fajny, ale niepotrzebnie dajesz tam adres.
Jest zbyt skomplikowany aby umieszczać go na banerach.
Poćwicz trochę dłubanie przy grafice.
  Odpowiedz
#5
Tak ja mówiłem dopiero miesiąc temu zaczełem trochę kombinować z językiem HTML jak i dłubać w grafie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepszeprofile.toplista.pl MalinaCRAFT 6 4 192 03.08.2012, 11:00
Ostatni post: VanPure
Information freetransfery.toplista.pl - pytania, problemy, wyjaśnienia, porady.. adam-as 3 4 062 17.07.2012, 20:13
Ostatni post: Bonholt
  Freetransfery.toplista.pl adam-as 17 9 209 12.12.2011, 16:38
Ostatni post: adam-as
  Toplista - Pytanie bisjan 6 4 140 20.07.2011, 10:14
Ostatni post: KruchyFix
  Vipzlotechomiki.toplista.pl Karol 1 2 848 28.06.2011, 19:33
Ostatni post: Sebastian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości