Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Debilne spoty wyborcze!
#1
Zacząłem przeglądać najbardziej debilne spoty wyborcze w wszechświecie, i zrozumiałem, że za sam fakt wykreowania takiego spota, na tych ludzi nie należy głosować. Większość głupich spotów, to te od partii Twój Ruch. Postaram się skomentować każdy film, może zacznę od tego głąba:



140 mln na świątynię? To jest moja liturgia! Zapraszam na wybory, ja i mój pies... Co to do k**** było?!

To nie jest człowiek racjonalny, to po prostu idiota. Dla mnie jedynie kolejny dowód na destrukcyjne poglądy skrajnie lewicowe. Przykład, że wierzący i ateiści niczym się nie różnią. Wśród nich tacy sami debile jak wszędzie. Nie śmiałem się oglądając tego spota, po prostu poczułem lekki wstyd, że ludzie jego pokroju chcą rządzić krajem.




Eee... Eee... A macie może mózg w płynie i jeszcze jakieś magiczne strzykawki na stanie? Może jakoś bym wam wtedy pomógł... :diabel


Ahaaaaaaa... To teraz już wieeeeeemmm! Hmmm... Na Pana miejscu, nie wychodziłbym z Macdonalda...

Akurat ten spot potraktuję ze sporym dystansem. Oglądając to prawie poczułem się jakbym usłyszał suchara od Strasburgera.



[Obrazek: O9kwZTS.png?1?1513]

Ja też bym to z niektórymi z Was zrobił dziewczynki. No bo czego nie robi się dla ojczyzny? :diabel

Może mały przerywnik, żeby mózg nie wypłynął Wam przez dziurki w nosie.



Dobra, kolejne badziewie i znowu ta sama partia...



No tak... Banda politycznych bezmózgów, będzie lepsza od knurów. Nie wiem dlaczego polskie prawo zezwala na tego typu sugestywne spoty. Po prostu ręce opadają...



Ja też whhryj mogę dać, w słusznej sphhrawie! Takjest



Pojemną masz tą dvpę, ciekawe od czego? Mysli

Haha



Powinni zacząć wymyślać kawały o ładnych brunetkach. Puknijsie

Heh! Ja głupi chciałem z początku ten temat zrobić w dziale polityka. Po głębszym zastanowieniu i dojściu do wniosku, że dział "dvpa" nie istnieje, to wstawiłem tu. Haha
  Odpowiedz
#2
Ten spot Migalskiego jest nawet fajny.
Słomkowska ma tam rzeczywiście sporo, ale niezła nawet laska jest więc przypuszczam że jeszcze będzie miała więcej.

Spoty robione jako reklamy mają za zadanie przyciągać uwagę, wbić się jakoś do naszych umysłów. Przyciąganie uwagi przez szokowanie słowami i obrazem, to chyba taka sztuczka na idiotów (czyli chyba nas - wyborców). Niestety, wiele osób odda swój głos nie zwracając uwagi na to, co kandydat może zrobić dla Polski kiedy zostanie europosłem, choćby dlatego, że mało kto interesuje się polityką, programami i całym tym zamieszaniem jakie tworzą wokół swoich osób zapatrzeni w siebie i w swoje racje politycy. Każdy jednak może głosować i z braku innych argumentów ktoś zagłosuje np. "na tę laskę w czerwonym, co ma dużo w dvpie". No cóż, głos to głos, nie ważne czy zdobyty intelektem, dobrymi pomysłami na Polskę w Unii, czy dvpą.

Nie ma działu "W sieci na smutno", więc ten psuje jak najbardziej. Jak się słucha i patrzy na naszych "jaśnieoświeconych", to i tak nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
Też mam ten dylemat, śmiać się tu, czy płakać. Jak patrzyłem na pierwszy w tym temacie spot, to zakryłem odruchowo twarz dłonią i patrzyłem jednym okiem przez szpary między palcami. Jakby na to nie patrzyć, to politycy przyciągają w naszym kraju uwagę wyłącznie kontrowersyjnością. A to ten co ciągle kłamie, a to ten co jest transwestytą, a to ten od seksafery, a to ten co dostał od policji za pyskowanie, a to ten co pali zielsko, a to ten co wpadł na pomysł podniesienia wieku emerytalnego... Tak w nieskończoność. Polskie media przyciągają uwagę do polityki wyłącznie aferami, a nam to już tak zbrzydło, że przestajemy zwracać uwagę na politykę i pogarszamy sytuację. Ludzie choć trochę powinni zwrócić uwagę na pomniejszych kandydatów, bo Ci starzy nie są nam potrzebni, już swoje zepsuli. Oczywiście z wykluczeniem debili pokazujących się w takich spotach, tylko na ludzi poważnych.
  Odpowiedz
#4
Nawet mnie nie denerwuj z tymi wyborami. Dziwi mnie że Tym ludziom nie jest wstyd, tworzą kolejne
coraz debilniejsze spoty w których obiecują rzeczy których i tak nie spełnią tak jakby pierwszy raz
przystępowali do wyborów, przecież wszyscy znają tych ludzi wiedzą co zrobili, czego nie więc po co te złudzenia?
To na to idą partyjne pieniądze? Dodam nasze pieniądze z podatków. Wielkim problemem było podnieść wielkość
rent dla opiekunów osób niepełnosprawnych do wartości płacy minimalnej, ale wywalać grube miliony na spoty z
jakimś grubasem (Kalisz) który jak to powiedział "zajmuje się polityką ogólną" czyli żadną, bądź Palikotem
który robi tylko afery i całą resztą debili w sejmie. Aż mnie krew zalewa jak widzę tych idiotów którzy są w sejmie
tylko po układach, zmieniają partie co chwila (co poglądy polityczne się zmieniły?) - brak słów.

Nie oszukujmy się walka toczy się o dobrą pensje, oraz emeryturę w wysokości 4700 PLN, ja się pytam za co?
Koniec mojego wywodu, chociaż w internecie mogę wyrzucić z siebie frustracje, bo na co dzień staram się
nie poruszać tematów politycznych i się denerwować bo i po co - i tak nic nie zmienimy.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5



Zacznijcie od 13:42... no comment do tych spotów.
  Odpowiedz
#6
Człowiek Warga zawsze na propsie, jego wersja jest najlepsza. Mariusz Wy_pierdalaj - głosowałbym.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
Debil, ale czasem zabawny.
  Odpowiedz
#8
Nie lubię tego dupka z ostatniego filmiku. Treść może i interesująca, ale sposób przekazu strasznie wku... wiający. Spoty faktycznie ubogie w intelekt, ale znajdą swoje grono docelowych odbiorców. Ty też wpadłeś w ich pułapkę. Po obejrzeniu klipu odczułeś emocje, nieważne, że złe, nagrania zrobiły co miały zrobić, zwróciły na siebie uwagę. Do tego ta publikacja, popatrz jak nawet osoba, która stara się być ponad tym, pomaga napędzać młyn idiotów. Wszyscy w tym siedzimy, każdy z nas ma jakiś udział, chociażby bierny odbiór lub brak reakcji. Pytanie, czy to wielki problem? Nie, to codzienność, to już norma, przyzwyczajaj się Sword :)
  Odpowiedz
#9
Już dawno się przyzwyczaiłem. Tylko kretyn zagłosuje na kretyna, jest coś takiego jak konkurencja, a oni już będą wiedzieć jak te spoty wykorzystać. Jako polityk podpiął bym się pod rozgłos cudzych i bezmyślnych spotów, aby zwrócić na siebie uwagęe, jednocześnie niszcząc tych kretynów i do tego robiąc to w subtelny i poważny sposób. Mój spot nawet nie musiałby być sławny, bo to ich spoty byłyby narzędziem. Uwierz mi, że żaden z tych półgłówków nie zwróci uwagi większości ludzi, którzy rzeczywiście będą głosować, poza kimś takim jak ja, gdzie mnie to po prostu śmieszy, ale nie zamierzam głosować na to z tego względu.

Ta kobieta w jednym spocie faktycznie wygląda jakby miała kogoś zaszlachtować. Haha

da Vinci napisał(a):Treść może i interesująca, ale sposób przekazu strasznie wku... wiający

Własnie taki ma być. Jemu chodzi o Twoje oburzenie tak samo jak tym politykom o rozgłos na podstawie kontrowersyjności materiału.

Obejrzyj sobie jego wywiad z Czesławem Mozilem. Dwóch ludzi spotkało się, aby robić z samych siebie idiotów. Dystans i można oglądać, nikt też nie każe tego wspierać, czy akceptować.
  Odpowiedz
#10
Co tu dużo gadać.
[Obrazek: 1704c91e1d09.gif]

Tak przy okazji ostatni film został usunięty.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości