Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dennijs - grafika
#11
Kudłaty jak zawsze odważny :) Fajnie Ci to wychodzi, kotów nie lubię i nawet najładniejsze prace pewnie by mnie odrzucały, ale podchodząc do sprawy obiektywnie, widać, że jak Ci się chce, to dajesz radę. Ogółem nieźle, najbardziej podoba mi się Kudłaty, ten przecięty sierściuch i te dwie "dłonie". Ten ostatni ma w sobie coś więcej niż tylko grafikę.
  Odpowiedz
#12
Szczerze mówiąc rysowanie jest trudniejsze niż tworzenie grafiki na komputerze oraz sprawia więcej satysfakcji. W końcu stworzyłeś coś zaczynając kompletnie od początku. Plus mam świadomość tego, że im więcej czasu na to poświęce, tym lepsze będą moje prace.

normalnie złote myśli xd

[Obrazek: vDGe8Cr.png]
[Obrazek: osrex09.png]

Moje prace zazwyczaj są cieniowane - specjalnie ponieważ słabo mi to idzie i ... muszę nad tym pracować. Kolejna rzecz, która u mnie kuleje to perspektywa. Niedługo może wrzucę jakieś ,,inne" rysunki.
Niedostępny
  Odpowiedz
#13
W sumie wziąłem się za photoshopa i jest nieco lepiej ;)

[Obrazek: bee-1.png]
[Obrazek: gimperele.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#14
veturilo ikona

[Obrazek: rower.png%5Bimg%5D]
Niedostępny
  Odpowiedz
#15
santa claus is a fake??
[Obrazek: SANTA_CLAUS.png]



[Obrazek: GHYY.png]

logo
[Obrazek: logo.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#16
Hahahah świetne!
  Odpowiedz
#17
[Obrazek: 59ox5UL.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#18
[Obrazek: QbvHI3U.jpg]
Niedostępny
  Odpowiedz
#19
Uuu bardzo ładne. Przyjęłoby się na blogu zimą.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Grafika Zaxer Sylwester 2 3 023 13.10.2011, 13:26
Ostatni post: Sylwester

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości